Gwarantujemy Wam profesjonalną obsługę, porady a także ekspresową realizacje.

Ze swojej strony obiecujemy Państwu profesjonalną obsługę, doradztwo. Okna z tej oferty zapewniają Państwu bezpieczeństwo i energooszczędność, którą każdy z was bardzo sobie ceni. Stolarkę okienna ma służyć przez bardzo długi okres czasu, dlategowarto zaufać doświadczonej firmie. Posiadamy 18 lat praktyki w branży stolarki okiennej.

W firmie jesteśmy zadowoleni że możemy pomóc mieszkańcom budować bardziej ekologiczne domy. Wspieramy także wysiłki właścicieli domów, którzy chcą wprowadzać ekologiczne ulepszenia do prywatnych budynków. Korzystając z energooszczędnych materiałów budowlanych oraz kupując energooszczędne towary, możesz przyczynić się do ochrony środowiska.

Obiecujemy Państwu fachową obsługę, doradztwo a także ekspresową realizacje.

Jednym z praktycznych sposobów na zachowanie stolarki okiennej w dobrym stanie jest ciągłe czyszczenie.

Jednym z najlepszych sposobów na zachowanie okien w dobrym stanie jest ich regularne czyszczenie. Jeśli żyjesz w okolicy szczególnie narażonej na niedobrą pogodę, na przykład na wybrzeżu, istotne jest, aby regularnie czyścić okna w waszych mieszkaniach. Zapewnia to, że pył, brud, a nawet mgła solna z rzeki nie składa się na szkle, parapecie i oknach plastikowych, powodując uszkodzenia, a nawet grzyba.

Oto parę skutecznych strategii biernego ogrzewania, które warto wziąć pod uwagę: 

• Wykorzystaj moc promieni słonecznych: Głównym ze sposobów maksymalizacji ciepła z słońca jest umożliwienie dostępu naturalnego światła w domu podczas zimowego kwartału. Pozwalając słońcu ogrzać wnętrze budynku dosłownie wykorzystujesz energię słoneczną. Gdy twój dom zostanie ogrzany od światła słonecznego, jego ciepło może trwać dużo godzin. Możesz wdrożyć tę strategię okresowo mając zainstalowane duże okna skoncentrowane na słońce od południa.

• Uszczelnij nieszczelności: Wycieki w twoich drzwiach oraz stolarce okiennej mogą pozwolić na ucieczkę ciepłego powietrza na zewnątrz. To nie pomaga w utrzymaniu temperatury w budynku w okresach zimowych. Poproś specjalistę o sprawdzenie okien i drzwi pod kątem ewentualnych wycieków, a następnie o jak najszybsze zamknięcie tych powierzchni.