Lubiana wytwórnia stolarki okiennej – Zobacz

Okna naszej firmy zapewniają ciągłą przyjemność użytkowania wraz z oszczędnościami ogrzewania naszego miejsca pracy. 

Budowanie budynków pasywnych to praktyka, która może oszczędzać pieniądze właścicieli domów. Taki trend w budowaniu pomaga także chronić zasoby naturalne, co staje się coraz bardziej wymogiem. Dom pasywny to taki, który zapewnia ciągłą, komfortową temperaturę bez użycia konwencjonalnych urządzeń do ogrzewania czy chłodzenia. 

Naszą wiarygodność ciągle potwierdzamy poprzez :

1. Produkty bardzo wysokiej jakości potwierdzone certyfikatami,

2. 17 letnie doświadczenie,

3. Wydane opinie naszych klientów,

4. Możliwość weryfikacji naszych działalności.

Jest to jeszcze sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na miesięcznych rachunkach za energię powinno stać się to priorytetem dla dużej liczby naszych odbiorców.

Spotkaj się z nami już teraz aby dowiedzieć się więcej o zakupie stolarki okiennej.

Skontaktuj się z nami już dziś. Aby dowiedzieć się więcej o energooszczędnych oknach w swoim domu Możesz także umówić się na spotkanie przez Internet, aby otrzymać bdarmową wycenę dla twojego mieszkania.

Oto parę efektywnych strategii biernego ogrzewania, które warto wziąć pod uwagę: 

• Oczyść system okien – możesz nie wiedzieć ile światła naturalnego może zostać wytrącane z powodu zanieczyszczonych okien. Nawet jeśli twoje okna nie wydają się być niezwykle brudne, warstwa kurzu może przeszkadzać w twoich wysiłkach aby użyć światła naturalnego do ogrzania budynku. Upewnij się, że okna są zawsze czyste. Jeśli sam je wymyjesz zaoszczędzisz już trochę pieniędzy.

• Izolacja – czy jesteś pewny masz izolację zainstalowaną w ścianach, czy wiesz, że okna mogą być także izolowane? Jest to jedna z ważnych zalet wyboru okien z podwójnymi szybami . Powietrze zewnętrzne zostaje uwięzione pomiędzy szybami więc nie wchodzi do Twojego domu.