Zobacz – Zadowoleni odbiorcy celem naszej wytwórni.

Zobacz -Zadowoleni kupujący celem naszej fabryki.

Celem naszej firmy, który realizujemy od 18 lat są zadowoleni kupujący. Możesz nie mieć pieniędzy ani chęci przeniesienia się do domu pasywnego. Nie oznacza to, iż nie można zastosować u ciebie pasywnych strategii ogrzewania. Chcemy zapewnić komfort życia w najzimniejsze miesiące. Korzystając z niektórych z niezwykle skutecznych technik, można przekształcić zwykle przewiewny dom w taki, który utrzymuje się ciepło przez całą zimę.

Jesteśmy w ofercie wysokiej jakości:

Stolarkę okienną energo-oszczedną, która wyróżnia się estetyką, a także trwałością składającą się z greckimi profilami. W kolekcji posiadamy : okna PCV.

Dodatkowo możesz wycenić i zakupić: Bramy, {Drzwi,|Parapety. Produkty, te zapewniają komfort i zadowolenie z codziennego użytkowania. Chociaż możesz nie chcieć przenosić się do takiego domu możesz zastosować pasywne strategie ogrzewania w domu, w którym mieszkasz.

Oferujemy z naszej strony partnerstwo, opartą na znajomości i rzetelności przy bardzo atrakcyjnej cenie.

Zespół naszej firmy zawsze ochoczo pomoże ci w wyborze energooszczędnych strategii dla waszego mieszkania.

Możesz nie mieć pieniędzy ani chęci przeniesienia się do mieszkania pasywnego. Nie określa to, iż nie można zastosować u ciebie pasywnych strategii energii. Chcemy zapewnić komfort życia w najzimniejsze miesiące. Korzystając z niektórych z najbardziej skutecznych technik, można przekształcić zwykle przewiewny budynek w taki, który utrzymuje się temperatura przez całą zimę. Możesz to zrobić nawet bez zwiększania rachunków za energię. Zespół naszej firmy zawsze ochoczo pomoże ci w zakupie energooszczędnych strategii dla Twojego gospodarstwa domowego.

Posiadanie dodatkowych zamknięć do okien może być idealnym sposobem na poręczenie, że okna są bezpieczne, nawet jeśli wiatr piszczy po twoim domu. Możesz również zapewnić dodatkową ochronę dzięki zainstalowaniu zewnętrznych żaluzji, które możesz przeciągnąć nad oknami podczas burzy.

Regularnie sprawdzaj system okien pod kątem gnijących skrzydeł.

Jednym z najczęstszych problemów życia w obszarze podatnym na brzydką pogodę są gnijące ramy okienne. W miejscach, jakie są bezpośrednio nad morzem lub narażone na duże ilości deszczu regularnie, gnijące ramy drewniane mogą stanowić problem. Dlatego ważne jest, aby regularnie kontrolować, czy okna gniją, ponieważ nie tylko niszczy estetykę, ale też osłabia strukturalną integralność drewna.