Sprawdź – Piękne parapety PCV.

 Doskonale harmonizuje się zarówno z tradycyjnymi, jak nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi. W ofercie posiadamy parapety z algomarmuru. Jest toż materiał składający się w 95% z kruszywa marmurowego a w 5% z żywicy poliestrowej. Pozwala on na tworzenie wielu kolorów i wzorów, co jest ogromny atut w zakresie aranżacji wnętrz. Tego rodzaju parapety przeznaczone są do montażu z oknami drewnianymi. Jest to materiał wytrzymały na ścieranie, uderzenia, a także wahania temperatury. Mała absorpcja wody ułatwia jego pielęgnację.

Skuteczna izolacja jest niezmiernie ważna, szczególnie w obszarach narażonych na złą pogodę. Czy wiesz, że nawet40% ciepła w waszym mieszkaniu jest tracone przez źle ocieplenie okna. Wszystko to, co straciło ciepło, nie jest tylko zimnym mieszkaniem, ale również powoduje podniesienie kosztów medii.

Zobacz -Piękne parapety PCV.

Proponujemy piękne parapety PCV, odporne na wilgoć i promieniowanie UV, zarysowania. Łatwe w obróbce i montażu. Pasują do każdego rodzaju okna. Stosowane w produkcji PCV bezołowiowe stabilizatory gwarantują doskonałą stabilność w ciągu obróbki termicznej, dzięki czemu parapety zachowują niezmienny kształt. Są to produkty nietoksyczne, odporne na zmienne działania warunków atmosferycznych. Naszym Klientom zapewniamy: bezpłatną wycenę, wykonanie projektu oraz wizualizacji.

Pracownicy z naszej firmy mogą dać ci rady dotyczące dbałości o okna w prywatnym domu.

Jak zmniejszyć kondensację w stolarki okiennej w lokalu 

Możesz nie zajmować się widokiem skroplin na twoich oknach ale nadmiar wilgoci może faktycznie spowodować kosztowne uszkodzenia lokalu. Kondensacja może być niebezpieczna dla tynku i mogą gnić powierzchnie drewniane. Ten typ wilgoci może także siać spustoszenie farbą lub tapetą w mieszkaniu.

Pracownicy z naszej firmy mogą dać ci wskazówki dotyczące dbania o okna w prywatnym domu. Jednym ze systemów utrzymania okien jest zmniejszenie obecności wilgoci, która może się na nich gromadzić. Niezależnie od tego, czy wybierzesz okna tanie czy drogie ten typ konserwacji pomoże im pomóc. 

Oto parę sprawdzonych technik pomniejszania skraplania się na oknach ? Użyj wentylatorów: dowolny wentylator może być odpowiednim narzędziem, gdy chcesz zmniejszyć wilgotność w mieszkania. Kiedy używasz wody w toalecie lub kuchni, uruchom wentylator przez co najmniej 15 minut po zakończeniu. Pomoże to ograniczyć ilość nagromadzonej wilgoci, która powstaje w wyniku gotowania, prysznica oraz|i} zmywania naczyń.