Gwarantujemy najwyższą jakość, standard usług na największym poziomie. Sprawdź

Gwarantujemy najwyższą jakość, standard usług na najwyższym poziomie. Zobacz

Produkowana stolarka spełnia wszelkie wymagania wg. przyjętych standardów dla budownictwa mieszkaniowego, w każdym możliwym technicznie do wykonania kształcie i wzorze, ze szprosami z drewna orzechowego naklejanymi na szybę oraz międzyszybowymi z dębowego drewna czy z aluminium w kolorze odpowiadającym ramie okiennej. Zapewniamy fachowe doradztwo i miłą obsługę. Nasza firma świadczy pełne usługi począwszy od dokonania pomiaru stolarki, jej wykonania i montażu lub transportu prosto do kupującego. Gwarantujemy wysoką jakość, standard usług na najwyższym poziomie, szybki czas realizacji oraz transport i montaż na ternie całej Europy. Twoje skrzydła okienne dodają charakteru i wartości do Twojego domu, dlatego istotne jest, abyś wiedział, jak dobrze zachować okna  skrzydłowe. Postępując zgodnie z opisanymi wcześniej wskazówkami, będziesz mieć zapewnienie, że twoje okna plasikowe będą wyglądać dobrze i grać na optymalnym poziomie przez wiele lat.

Dokonując zakupu u producenta mają Państwo zapewnioną gwarancję najwyższej jakości materiałów oraz usług, bezpośrednie, fachowe doradztwo, dostosowanie projektu okien i drzwi do swoich wymagań klienta. Zapewniamy profesjonalną obsługę, ceny producenta oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Udzielamy 3-letniej gwarancji na stolarkę okienno – drzwiową metalową.

Jednym z najlepszych sposobów na zachowanie okien w dobrym stanie jest ich ciągłe czyszczenie. Jeśli mieszkasz w okolicy szczególnie narażonej na niedobrą pogodę, na przykład na wybrzeżu, ważne jest, aby regularnie czyścić okna w naszych mieszkaniach. Zapewnia to, że kurz, brud, a nawet mgła solna z morza nie gromadzi się na szybie, parapecie lub oknach plastikowych, powodując zepsucia, a nawet gnijąc.

Jak powinno się dbać o okna? Czego wymagają wytwórcy okien?

 Unikaj zbyt dużej ilości mebli: podczas ustawiania w domu szafek minimalizujesz ilość wymienianego powietrza. Może to doprowadzić do nadmiernego zawilgocenia w twoim otoczeniu  aa potem zaczniesz widzieć skraplanie w oknach.

 Sprawdź przestrzeń do spania: Ważna jest dodatkowo dobra wentylacja. Być może będziesz musiał zatrudnić profesjonalistę by to sprawdzić.  Bez tego mogą wystąpić przeszkody, które uniemożliwiają prawidłowe krążenie powietrza. Należy również odpowiednio przewietrzyć strych oraz piwnicę, aby ograniczyć wilgoć. 

 Usuń lub wyreguluj nawilżacz: jeśli w domu jest za mało wilgoci i masz nawilżacz może to oznaczać czas na odłączenie tego urządzenia. Być może nie musisz jednak całkowicie pozbywać się nawilżacza. Poeksperymentuj z miejscami i możesz znaleźć idealną równowagę między utrzymaniem domu w stanie nawilżonym a gromadzeniem zbyt dużej ilości wilgoci. 

 Kup dobre okna: Problem może dotyczyć samych okien. Jeśli twoje okna są stare możesz pomyśleć o ich wymianie. Okna z podwójnymi szybami mogą pomóc w zatrzymaniu nadmiaru wilgoci na zewnątrz.