Sprawdź – Nasze wyroby dostarczane na terenie całej Polski.

Sprawdź -Nasze wyroby dostarczamy na terenie całej Kanady.

Lata doświadczeń i ciężkiej pracy pozwoliły zyskać bezcenny kapitał który jest dzisiaj stabilny fundament do prowadzenia firmy w jej aktualnym kształcie i rozwoju w oparciu o posiadaną wiedzę i zdobyte doświadczenie.

Dzisiaj nasza firma to mała fabryka stolarki otworowej, z dużym potencjałem gospodarczym, ludzkim i intelektualnym. Bazując na tym co wypracowaliśmy od wielu lat stale się rozwijamy i dążymy do tego aby nasze produkty były jeszcze lepsze jakościowo i bardziej zaawansowane technologicznie. Dzięki zadowoleniu swoich klientów stale zwiększamy sieć sprzedaży i nasze wyrobyprodukty trafiają do coraz szerszego grona odbiorców.

Aby uzyskać dobrze zachowane skrzydła okienne, najlepiej myć okna drewniane co najmniej trzy razy w miesiącu. Najlepszą metodą mycia okien jest zastosowanie środka do mycia szkła i ściereczki z mikrofibry. Możesz również dowiedzieć się, jak myć i konserwować okna plastikowe . Brzydka pogoda często może zagrażać bezpieczeństwu domu, rozluźniając okna oraz grożąc ich złamaniem.  Rosnące zainteresowanie naszymi produktami pozwala nam się prężnie rozwijać i dzięki funduszom własnym oraz pochodzącym ze środków unijnych inwestujemy w inne techniki i rozwiązania pozwalające polepszyć jakość produkowanych wyrobów oraz przyspieszyć proces technologiczny i ograniczyć czynnik ludzkiego błędu oraz niebezpieczeństwo pracy przy maszynach obrabiających suche drewno. Jednym z najlepszych sposobów ocieplenia domu przed złymi warunkami pogodowymi jest zainstalowanie potrójnego oszklenia. Wśród wielu zalet podwójnego oszklenia, dom jest bardziej energooszczędny, obniża media za energię i pomaga zabezpieczać dom przed złymi warunkami pogodowymi.  Odkryj dużą gamę okien skrzydłowych, które sprzedajemy tutaj i znajdź idealne okna z potrójnymi szybami dla Twojej nieruchomości.

Staramy sie obsługiwać klienta kompleksowo oferując zarówno montaż stolarki jak również transport. Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Europy i nie tylko.

Jeśli posiadasz już dobre okna, potrzebujesz je prowadzić w właściwym stanie.

Skonsultuj się z taką firmą lokalną która ci pomoże wybrać ci okna. 

kupno  nowych  okien to inwestycja w przyszłość i efektywność Twojego mieszkania. Gdy posiadasz już dobre okna, musisz je utrzymywać w idealnym stanie. Podejmując kroki w celu zmniejszenia poziomu kondensacji w pomieszczeniu, możesz upewnić się, że okna i inne funkcje są w odpowiedniej formie. Pomoże to obniżyć koszta za media a także zapobiegnie konieczności wymiany elementów takich jak tapeta i drewno. Nie wahaj się skonsultować z nami, aby otrzymać więcej informacji na temat dbania o swoje okna.

6 powodów, aby zamontować okna PCV. Drewniane drzwi były dobre przez długie lata. Wytrzymałe i dostępne w wielu wersjach, drewniane drzwi naprawdę zrobiły dobrą robotę. Ale z drugiej strony wymagały sporo konserwacji, czy to malowania, szlifowania czy czyszczenia; drewniane okna wymagały dużej troski.

Potem przyszedł czas na PCV. Od końca lat 70 zdominowali rynek. I nie jest trudno zrozumieć, dlaczego?. Oto 6 powodów, aby zainstalować okna PCV.