Sprawdź -Jesteśmy producentem okien {PCV|plastikowych|drewnianych| z paroletnim doświadczeniem.

Sprawdź -Jesteśmy producentem okien {PCV|plastikowych|drewnianych| z wieloletnim stażem.

Jesteśmy producentem okien {PCV|plastikowych|drewnianych| z wieloletnim stażem. Dzięki niemu możemy zaoferować Państwu wysokiej klasy produkt, który odmieni wygląd każdego wnętrza. Nasze okna wykonywane są z wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości pochodzącego z Europy Wschodniej. Do wyboru mają Państwo najlepsze gatunki drewna ­ sosnę, dąb oraz meranti wszystkie certyfikowane oraz wzbogacone PCV. Drewno laminujemy przez co jest wytrzymałe, odporne na odkształcenia i warunki atmosferyczne. W codziennej pracy przyświeca nam filozofia „kaizen”, która motywuje nas do doskonalenia każdego najmniejszego elementu naszej działalności ­ od wyboru najlepszych materiałów do wykonania okien i drzwi, przez solidne wykończenie, aż po przygotowywanie gotowych produktów do transportu tak, by były w pełni zabezpieczone przed uszkodzeniami. 

Najlepszym wysokowydajnymi potrójne okna aluminiowe są jednym z naszych specjalnych różnorodnych rodzajów usług okiennych, które zapewniają nam towarzyszących inne usługi. Zadowolenie klienta i szczęście zawsze były dla nas głównym celem, a naszym obowiązkiem było dostarczenie naszym klientom najnowocześniejszych technologii, rozwijanie długoterminowych zdrowych relacji firmowych i dostarczanie okien najwyższej jakości, które udało nam się osiągnąć dzięki naszym wieloletnim zaangażowaniem i działaniem w dostarczanie okien plasikowych z podwójnymi szybami.

Najlepsze wykonanie potwierdzają zdobyte przez nas certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość.

Mimo ciągłego dążenia do utrzymania jak najwyższych standardów nie zapominamy, że fabryka to przede wszystkim ludzie. Nasi specjaliści to najcenniejszy kapitał firmy, dlatego dbamy o przyjacielską atmosferę na co dzień.

Okna plastikowe nie przyspieszą rozprzestrzeniania się ognia w przypadku pożaru, gdyż zawartość chloru w plastiku działa jako środek ognioodporny.

Okna plastikowe jako ochrona pożarowa – Opinie

Okna PCV jako bezpieczeństwo pożarowe: Jeśli chodzi o bezpieczeństwo przeciwpożarowe, głównym najczęściej zadawanych pytań są okna przeciwpożarowe?  Myśląc o instalacji systemu okien plastikowych, należy brać pod uwagę kilka interesujących punktów:

Okna plastikowe nie przyspieszą rozprzestrzeniania się ognia w przypadku pożaru, gdyż ilość chloru w plastiku działa jako środek ognioodporny.

Ramy okna PCV nie topią się, co jest powszechnym błędnym przekonaniem wynikającym z tego, jak ludzie postrzegają inne tworzywa sztuczne.

Po usunięciu źródła ognia okna PCV przestają się palić.

Podczas montażu podwójnego oszklenia w obrębie domu nie zapobiegnie wybuchowi pożarów, ale nie będą one zaostrzać sytuacji.