Zobacz – Nasze okna są trwałe, niezawodne oraz funkcjonalne.

Zobacz -Nasze okna są wytrzymałe, niezawodne i ładne.

Jesteśmy firmą parającą się profesjonalną produkcją i montażem stolarki okienno-drzwiowej z PVC. Swoją wiedzą oraz doświadczeniem dzielimy się z Państwem.

Oferujemy okna w pogłębionym systemie ośmiokomorowym z profili z uszczelnieniem oporowym. Zapewniają one bezpieczeństwo, ciszę oraz odpowiednią wentylację. Produkowane są w innowacyjnej technologii spełniającej najwyższe wymogi europejskich odbiorców. Nasze okna są trwałe, niezawodne i ładne. To tylko dzięki tym cechom firma zyskała renomę i jest chętnie wybierana i polecana przez klientów, którzy nam zaufali.

Dlatego ważne jest, aby przez cały rok utrzymywać ochronę okna, aby okna drewniane były chronione przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Jesteśmy renomowaną firmą w Warszawie, więc jeśli potrzebujesz odnowy swojego domu, powinieneś wiedzieć, że możemy zrobić dla Ciebie wspaniałą wycenę. Zgodnie z obietnicą, pierwszą z naszych podstawowych wartości jest zapewnienie spójnej i dobrej jakości usług dla wszystkich swoich klientów dotyczących potójnego oszklenia dla domu od samego początku.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

– okna i drzwi drewniane,

– zewnętrzne parapety,

– systemy dekoracji okien (roletki materiałowe, moskitiery, plisy),

– rolety zewnętrzne,

– elektronicznebramy garażowe.

Podejmując kroki w celu zmniejszenia poziomu kondensacji w pomieszczeniu, możesz upewnić się, że okna i inne funkcje pozostają w odpowiedniej formie. Pomoże to obniżyć koszta za energię a dodatkowo zapobiegnie konieczności wymiany elementów takich jak tapeta i drewno. Nie wahaj się kontaktu z nami, aby uzyskać więcej porad na temat dbania o nowe okna.

Wygląd i funkcjonalność są często dwoma najważniejszymi właściwościami dla posiadaczy domów.

Sposoby produkcji okien plastikowych – Czym jest PCV

Okna PCV mogą pochwalić się idealną równowagą ekologiczną – okna PCV nadają się w 100% do recyklingu, a tym jednym oszczędzają zasoby. 50% wszystkich rezerw gazu i ropy naftowej na świecie zajmuje się do ogrzewania i do dostarczania energii do budynków, podczas gdy zaledwie 4% trafia do produkcji tworzyw sztucznych, z których tylko 1% przekazuje się do produkcji PCV. Poza sposobnością recyklingu, trwałość i niewielki poziom zanieczyszczeń podczas produkcji profili PCV pomagają uzyskać doskonałą równowagę ekologiczną i przyczyniają się do ochrony środowiska. Okna plastikowe trwają bardzo dłużej niż okna drewniane i zużywają znacznie mniej energii podczas procesu produkcyjnego.

Jak dobrać stolarkę otworową biorąc pod lupę ceny

Kiedy musisz wymienić okna w prywatnym domu, musisz wziąć pod lupę dużo szczegółów. Smak i funkcjonalność są często dwoma najważniejszymi punktami dla właścicieli mieszkań. Aby zagwarantować sobie satysfakcję po skończeniu pracy, powinieneś wziąć pod uwagę te dwa czynniki, a dodatkowo kilka innych.