Czy okna 7-komorowe parują mocniej niż np. okna 1-komorowe? Sprawdź

Czy okna 9-komorowe parują bardziej niż np. okna 2-komorowe? Czy zaparowanie okna od wewnątrz zależy od tego ilu komorowe jest okno? Ilość komór nie przekłada się bezpośrednio na parowanie okna. W czasie zimowym skroplenie się wody jest spowodowane niską temp szyby, profilu. Równocześnie z powodu niskich temperatur na zewnątrz użytkownicy mieszkań nie wietrzą ich z odpowiednią częstotliwością doprowadzając do podwyższenia wilgotności w pomieszczeniu. Niska temperatura profilu i podniesiona wilgotność powietrza skutkuje przekroczeniem punktu rosy i skropleniem się wody.

Potem przyszedł czas na PCV. Od końca lat 70 zdominowali rynek. I nie jest trudno zrozumieć, dlaczego?. Oto 4 powodów, aby zamontować okna plastikowe. Okna PCV są łatwe w utrzymaniu – okna wysokiej jakości z PVC są niezwykle popularne w utrzymaniu i wymagają minimalnej pracy. Z drugiej strony okna drewniane muszą być glazurowane co dwa lata i malowane co 5 lat. Najnowocześniejsza granulacja PCV jest wyjątkowo odporna na warunki klimatyczne i zapewnia odporność na światło. Do mycia ram okiennych wystarczy czysty płyn do mycia naczyń ze względu na łatwość pielęgnacji gładkich powierzchni profili.

Dłuższa wytrzymałość – Wykonane z tworzywa sztucznego oznacza, że okna plastikowe są wyjątkowo odporne i trwają wyjątkowo długo, dużo dłużej niż okna drewniane, a Ty nie musisz się martwić.

Zespół z naszej firmy z wielką przyjemnością uczestniczy w dokonywaniu trafnych wyborów.

Zespół z naszej firmy z ogromną radością pomaga w podejmowaniu właściwych wyborów. Nasi klienci za to potwierdzą! Okna są ważną częścią Twojego budynku i chcemy abyś był zadowolony z efektu końcowego naszej pracy. Możemy poprowadzić Cię przez cały proces, jeżeli planujesz kupić okna do twojego domu. 

Pomysły producentów na nowe rodzaje stolarki okiennej. Jaksie są aktualne trendy?

Przeprowadzanie przebudowy lokalu jest ekscytujące. Możesz wreszcie pozbyć się wszelkich niewykorzystywany funkcji, które od lat Cię niepokoją. Jeśli przebudowujesz niedawno zakupioną nieruchomość możesz przeprojektować ją tak, aby przestrzeń była zagospodarowana pod twoje oczekiwania. 

Ważną cechą, którą należy pamiętać przy zmianach w mieszkaniu są okna. Jeśli twoje okna są stare a nie energooszczędne, teraz jest idealny czas, by je wymienić. Jeśli okna twojego nowego mieszkania nie pasują do twoich preferencji stylistycznych mogą być teraz pięknie dopasowane do twojej wizji.