Roszenie się okien w sezonie jesienno-zimowym – Zobacz

Pocenie się okien wokresie jesienno-zimowym – Zobacz

Dlaczego na szybach wyrasza się para wodna?

Okna w okresie zimowym bardzo się roszą pomimo włączonej wentylacji. Ościeżnica również jest cała mokra. Po otworzeniu skrzydła okiennego w jednej sekundzie szyba jest zaparowana. Okna PCV jako bezpieczeństwo pożarowe: Jeśli chodzi o bezpieczeństwo przeciwpożarowe, jednym z często zadawanych pytań są okna przeciwpożarowe?  Myśląc o instalacji systemu okien plastikowych, należy brać pod uwagę kilka interesujących punktów:

Okna plastikowe nie przyspieszą rozprzestrzeniania się ognia w przypadku pożaru, gdyż zawartość chloru w plastiku działa jako środek ognioodporny.

Ramy okna plastikowego nie topią się, co jest powszechnym błędnym przekonaniem wynikającym z tego, jak ludzie postrzegają inne tworzywa sztuczne.

Pojawia się niezbyt ładny ciemny nalot w miejscach gdzie najczęściej spływają krople wody z szyby a nie udaje się tego usunąć detergentem. Nikt z nas nie lubi myśleć o koszmarnym scenariuszu pożaru w naszym domu i mam nadzieję, że niewielu z nas kiedykolwiek będzie musiało tego doświadczyć. Przygotować się na najgorsze to zdrowy rozsądek i może okazać się dobrym posunięciem. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby uczynić mieszkanie bezpieczniejszym, na przykład montując alarm pożarowy. Są one powszechnie dostępne, nawet tanie i co ważniejsze mogą uratować życie.

Stylowe – PCV –  są bardzo stylowe i dostępne w eklektycznej gamie kolorów i wzorów, dzięki czemu będziesz pewien, że znajdziesz styl, który najlepiej pasuje do Twojego domu.

Tańsze – okna plastikowe są o wiele tańsze w produkcji niż okna drewniane, co oznacza, że możesz cieszyć się tańszą ceną za nowe {oknaplstikowe do Twojego domu.

Wybór odpowiedniego stylu okna dla waszego mieszkania wymaga pomocy oraz planowania.

Jak dobrać odpowiedni projekt okna do naszego domu.

Wybór dobrego stylu okna dla twojego domu wymaga myślenia oraz planowania. Musisz zabrać pod uwagę przeróżne czynniki, takie jak częstotliwość czyszczenia okien, wielkość domu oraz preferowany styl projektowania.

W naszej korporacji możesz wybierać spośród dużej gamy rodzajów okien. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na okna plastikowe lub okna PCV, liczba opcji może Cię zaskoczyć. Dokładamy dużych starań, aby pomóc Ci znaleźć najlepszego okna do Twojego domu, i pomożemy je zainstalować też dla Ciebie. 

Skorzystaj z następujących punktów jako ogólnego informatora zakupowego, gdy robisz zakup okien: 

? Materiały: Jednym z ważnych czynników, gdy zakupy okien są rodzajami materiałów, które chcesz. Do ramek możesz wybrać winyl, plastik i drewno. Wszystkie te przedmioty mają zalety oraz wady. Winyl i drewno są opłacalne, a drewno ma naturalny wygląd. Polecamy rodzaje ram hybrydowych, dzięki którym możesz korzystać również z aluminiowego nadwozia, jak również wnętrza z winylu.