Zobacz- Obiektywnie twoje okna, wymagają odświeżenia – użycie nakładek aluminiowych.

Sprawdź- Obiektywnie dobre okna, wymagają odświeżenia – użycie nakładek aluminiowych.

Jeżeli w budynku są trwałe i obiektywnie dobre okna, a jedynie profile wymagają odświeżenia, warto rozważyć użycie nakładek drewnianych . Idealnie łączą się one z ościeżnicami, przylegają do nich i tworzą spójną całość. Dodatkowe atuty tej innowacji to:

ekskluzywny wygląd – wysokiej klasy drewno lakierowane to gwarancja korzystnego wyglądu. Kolorystyka palety RAL pozwala dobrać odcień nakładek do elewacji lub drzwi zewnętrznych, czy drzwi balkonowych,

izolacja cieplna i akustyczna – zwiększa się zarówno energooszczędność, jak również dźwiękoszczelność, dlatego jest to świetne rozwiązanie pozwalające płacić mniej za ogrzewanie oraz żyć w zamkniętych pomieszczeniach,

odporność na czynniki atmosferyczne – lakierowane drewno wyśmienicie znosi działanie promieni słonecznych, intensywne opady oraz niskie temperatury. 

Para tego typu ramek z szybami okiennymi Gold – które mogą chronić przed promieniowaniem UV i zmniejszać ilość promieniowania wpadającego do twojego domu – i masz kompletny pakiet oszczędzający energię. 

Chociaż jesteśmy znani z naszych komercyjnych realizacji zapewniamy szybką i dobrą usługę wymiany okien także dla użytkowników indywidualnych.

Chociaż jesteśmy rozpoznawalni z naszych komercyjnych realizacji  zapewniamy sprawna usługę wymiany okien także dla użytkowników indywidualnych. Oprócz oferty drzwi zamiennych oraz okien energooszczędnych zapewniamy najwyższy poziom obsługi klienta. Spokój oraz najlepsze możliwe dopasowanie do wymagań klientów.

Współpracujemy z klientami o różnych oczekiwaniach przy różnych modelach nieruchomości. Różne są też  budżety za wykonanie. Jesteśmy po to aby znaleźć dla wszystkich najbardziej energooszczędne, efektywne oraz estetyczne okna dla każdego z was.

Umów się z naszym zespołem aby omówić opcje modernizacji okna lub odwiedź nasz salon sprzedaży  aby spotkać się z naszymi ekspertami i zobaczyć nasze opcje wyboru.

Twój przewodnik zakupu okien na 2019

Zastąpienie starych, poręcznych i brzydkich okien eleganckimi ramkami i szybami może być niezwykle korzystne dla Twojej nieruchomości. Nowe okna poprawiają energooszczędność i izolację, a Twój dom będzie wygodniejszym i stylowym miejscem. Aby pomóc Ci wybrać idealne okna do Twojego mieszkania, przygotowaliśmy przewodnik o zakupie okien w 2018 roku.