Sprawdź- Zakup okien to duży element podczas budowy i remontu budynku.

Zobacz- Kupno okien to podstawowy element podczas budowy i remontu budynku.

Zakup okien to istotny element podczas budowy i remontu domu bądź mieszkania. Pragniemy zapewnić Ci pełne wsparcie zarówno przy wyborze stolarki okiennej, jak również po jej zakupie. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw przydatnych informacji. Dowiesz się, w jak zamówić okna i jak przebiega proces realizacji zamówienia. Poznasz również rekomendowane przez nas sposoby montażu oraz sprawdzone zasady pielęgnacji i konserwacji produktów. Ponadto przybliżymy informacje na temat gwarancji i możliwości jej przedłużenia, wsparcia technicznego oraz zgłaszania ewentualnych reklamacji. 

Okna aluminiowe znane są z długowieczności i trwają średnio od 15 do 40 lat. Tak jak każdy rodzaj okna, aluminiowego wymaga konserwacji, aby zapewnić jej długi czas użytkowania.

Oprócz mycia ramek i szyb w twoich podwójnych szyb zespolonych, zwracanie obiekcji na działające elementy twoich okien co pięć miesięcy może pomóc w zapewnieniu długptrwałości. Uchwyty, systemy blokady i zawiasy wymagają smarowania, aby okno mogło działać płynnie.

Chociaż okna z plastikową ramą mogą zapewnić długą żywotność – dokładniej ponad 60 lat – energooszczędne, niskie wymagania w zakresie konserwacji plastiku doskonale nadają się dla tych, którzy chcą oszczędzić czas oraz pieniądze przy doborze okna.