Oferujemy autoryzowany montaż okien plastikowych i drzwi balkonowych- Sprawdź

Oferujemy autoryzowany montaż okien plastikowych i drzwi balkonowych- Zobacz

Jesteśmy firmą z tradycjami, specjalizującą się w rozwiązaniach dotyczących stolarki otworowej. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego projektu, doradztwo na wysokim poziomie, darmowy obmiar, sprawny, umiejętny, profesjonalny montaż i obsługa po sprzedażowa. O jakości drzwi oraz okien w znacznej mierze decyduje ich prawidłowy montaż. Fachowy pomiar, osadzenie drzwi i okien we właściwym miejscu, skuteczne mocowanie, uszczelnienie połączeń ze ścianą – to wszystko ma olbrzymi nacisk na funkcjonowanie drzwi i okien, a także na jakość przebywania w Twoim domu. Struktura okien PCV przeszły długą drogę od momentu swojego powstania pod koniec lat siedemdziesiątych. Jednostki nie są już ograniczone do gładkiego, białego wykończenia, które jest synonimem potrójnego oszklenia. Teksturowane oraz kolorowe wykończenia sprawiły, że Okna drewniane są dobrym wyborem zarówno dla nowoczesnych, jak również tradycyjnych właściwości. 

Dane osobowe, które nam podajesz są poufne – Zobacz

Dane osobowe, które nam podajesz są bezpieczne-Zobacz

Dane osobowe, które nam podajesz w celu przygotowania oferty lub przeprowadzenia pomiaru są bezpieczne. Spełniamy dotyczący zakresu, sposobu i podmiotu przetwarzającego dane zgodnie z RODO.

Po ustaleniu szczegółów zamówienia uzgadniamy kwestie finansowe. Przy większych zleceniach zaproponujemy Ci rabat. Następnie podpisujemy umowę. Rekomendujemy, aby zawsze zawierać ją w naszym sklepie. Umowa zaczyna obowiązywać dopiero od momentu złożenia podpisów przez każdą ze stron. Na tej podstawie będziemy mogli wysłać Twoje zamówienie do realizacji.

Po wyprodukowaniu okna ustalimy dogodny dla Ciebie dzień montażu, uwzględniając przy tym warunki pogodowe. Zarezerwuj sobie ten dzień, abyś był obecny przy montażu. Na zakończenie następuje odbiór okien i prac montażowych. Dokonujesz go w obecności pracownika sklepu lub członka ekipy montażowej. Potwierdzeniem obioru jest spisany i zatwierdzony przez obie strony protokół. 

Nasze okna są naprawdę energooszczędne i trwałe. By w pełni zachowały swoje właściwości, muszą zostać poprawnie zamontowane. Dlatego zalecamy, aby montaż został wykonany przez wykwalifikowaną ekipę, która posiada naszą autoryzację.

To nie tylko Twoje zdrowie oraz dobre samopoczucie zostanie poprawione dzięki bytności naturalnego oświetlenia, Twój dom jako kompleks będzie bezpieczny, bardziej zrównoważony i efektywny kosztowo. Posiadanie jasnego domu zmniejszy rachunki za media, szczególnie jeśli wwasze okna i drzwi są zabezpieczone przed wiatrem. Dzięki energooszczędnym oknom i drzwiom większy się trwałość. 

Sprawdź – Tyko nasze produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie.

Sprawdź – Tyko nasze produkty wykonujemy na specjalne zamówienie.

Wszystkie nasze produkty tworzymy na jednostkowe zamówienie. Dzięki temu są zawsze dopasowane do konkretnego projektu i zgodne z Waszymi oczekiwaniami.

Jeśli najpierw chciałbyś zapoznać się z gamą produktową, podczas Twojej wizyty w salonie sprzedaży zaprezentujemy nasze produkty, a także przygotujemy wstępną ofertę cenową. Następnie dokonamy dokładnego pomiaru w twoim domu bądźmieszkaniu. W drugim przypadku na początku przeprowadzamy bezpłatny pomiar oraz ustalamy szczegóły dotyczące montażu. Dopiero później umawiamy się w salonie, gdzie prezentujemy nasze produkty i sporządzamy ofertę cenową.

W obawie o Twój komfort zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej obsługi, pielęgnacji lub konserwacji okien czy drzwi balkonowych, nasi eksperci są zawsze gotowi służyć swoją fachową wiedzą oraz doświadczeniem. Na zlecenie możemy też przeprowadzać okresowe przeglądy techniczne, obejmujące ocenę stanu powłoki lakierniczej, konserwację i ewentualną regulację. Okna z ramami drewnianymi są też szczególnie kosztowne, a klienci płacą od czterechdo sześciu razy więcej niż za okna z aluminium. W przypadku każdego rodzaju okna żywotność zależy od konserwacji. Podczas gdy okna z PCV wymagają niewielkiej konserwacji w zestawieniu z drewnianymi i balkonowymi zamiennikami, niewielki wysiłek zmierza w pełnej mocy do zachowania jakości i stanu okien z PCV. 

Efektywność energetyczna jest niezmiernie ważna dla właścicieli domów na całym świecie.

Okna i drzwi są integralną częścią każdego budynku. Zaczynając od dużych przestrzeni komercyjnych po małe domy, okna i drzwi pomagają nadać budynkowi charakter i design. Zastąpienie starych, zdegradowanych okien i drzwi może zatem znacząco zmienić wygląd domu. Aby ułatwić Ci znalezienie idealnych nowych okien i drzwi do swojej nieruchomości, sprawdzamy najbardziej interesującym stylowym trendom na 2018/19.

Przemysłowy wygląd zyskuje popularnością. Już od paru lat i w latach 2018/19 estetyka wykonania okien będzie wracać do starszych trendów.

Od dużych miast po małe wsie i przedmieścia coraz więcej właścicieli domów decydują się na zmianę swoich okien i drzwi. Pomyśl o odsłoniętych stalowych ramach w głębokich odcieniach czerni.

Efektywność cieplna jest wyjątkowo istotna dla właścicieli domów na całym świecie. Nie tylko dobrze wykonane i dobrze| dopasowane drzwi i okna pomagają zminimalizować przeciągi oraz utrzymać ciepłe powietrze. Ponadto mogą radykalnie zmniejszyć rachunki za ogrzewanie w mieszkaniu. Jeśli chcesz poprawić izolację termiczną swojego domu robiąc coś dla środowiska, inwestycja w współczesne, energooszczędne okna oraz drzwi to niewątpliwie dobra droga.

W dzisiejszych czasach właściciele domów chcą cieszyć się ładnymi widokami z sypialni, salonów czy kuchni. Oprócz zapewnienia właścicielom domów ładnych widoków, duże szklane panele w drzwiach czy oknach też umożliwiają na dotarcie większej ilości światła.