Dane osobowe, które nam podajesz są poufne – Zobacz

Dane osobowe, które nam podajesz są bezpieczne-Zobacz

Dane osobowe, które nam podajesz w celu przygotowania oferty lub przeprowadzenia pomiaru są bezpieczne. Spełniamy dotyczący zakresu, sposobu i podmiotu przetwarzającego dane zgodnie z RODO.

Po ustaleniu szczegółów zamówienia uzgadniamy kwestie finansowe. Przy większych zleceniach zaproponujemy Ci rabat. Następnie podpisujemy umowę. Rekomendujemy, aby zawsze zawierać ją w naszym sklepie. Umowa zaczyna obowiązywać dopiero od momentu złożenia podpisów przez każdą ze stron. Na tej podstawie będziemy mogli wysłać Twoje zamówienie do realizacji.

Po wyprodukowaniu okna ustalimy dogodny dla Ciebie dzień montażu, uwzględniając przy tym warunki pogodowe. Zarezerwuj sobie ten dzień, abyś był obecny przy montażu. Na zakończenie następuje odbiór okien i prac montażowych. Dokonujesz go w obecności pracownika sklepu lub członka ekipy montażowej. Potwierdzeniem obioru jest spisany i zatwierdzony przez obie strony protokół. 

Nasze okna są naprawdę energooszczędne i trwałe. By w pełni zachowały swoje właściwości, muszą zostać poprawnie zamontowane. Dlatego zalecamy, aby montaż został wykonany przez wykwalifikowaną ekipę, która posiada naszą autoryzację.

To nie tylko Twoje zdrowie oraz dobre samopoczucie zostanie poprawione dzięki bytności naturalnego oświetlenia, Twój dom jako kompleks będzie bezpieczny, bardziej zrównoważony i efektywny kosztowo. Posiadanie jasnego domu zmniejszy rachunki za media, szczególnie jeśli wwasze okna i drzwi są zabezpieczone przed wiatrem. Dzięki energooszczędnym oknom i drzwiom większy się trwałość.