Sprawdź – Tyko nasze produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie.

Sprawdź – Tyko nasze produkty wykonujemy na specjalne zamówienie.

Wszystkie nasze produkty tworzymy na jednostkowe zamówienie. Dzięki temu są zawsze dopasowane do konkretnego projektu i zgodne z Waszymi oczekiwaniami.

Jeśli najpierw chciałbyś zapoznać się z gamą produktową, podczas Twojej wizyty w salonie sprzedaży zaprezentujemy nasze produkty, a także przygotujemy wstępną ofertę cenową. Następnie dokonamy dokładnego pomiaru w twoim domu bądźmieszkaniu. W drugim przypadku na początku przeprowadzamy bezpłatny pomiar oraz ustalamy szczegóły dotyczące montażu. Dopiero później umawiamy się w salonie, gdzie prezentujemy nasze produkty i sporządzamy ofertę cenową.

W obawie o Twój komfort zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej obsługi, pielęgnacji lub konserwacji okien czy drzwi balkonowych, nasi eksperci są zawsze gotowi służyć swoją fachową wiedzą oraz doświadczeniem. Na zlecenie możemy też przeprowadzać okresowe przeglądy techniczne, obejmujące ocenę stanu powłoki lakierniczej, konserwację i ewentualną regulację. Okna z ramami drewnianymi są też szczególnie kosztowne, a klienci płacą od czterechdo sześciu razy więcej niż za okna z aluminium. W przypadku każdego rodzaju okna żywotność zależy od konserwacji. Podczas gdy okna z PCV wymagają niewielkiej konserwacji w zestawieniu z drewnianymi i balkonowymi zamiennikami, niewielki wysiłek zmierza w pełnej mocy do zachowania jakości i stanu okien z PCV.