Na czym polega ciepły montaż okien?- Dowiedz się!

Czym jest ciepły montaż okien?- Zobacz

Punkty zetknięcia się okien z zewnętrzną ścianą stanowią miejsca, takie są w najwyższym stopniu narażone na ulot ciepła i zawilgocenie, dlatego niezwykle istotne jest tak usytuowanie oraz uszczelnienie tych połączeń. Sprawdza się tu właśnie ciepły montaż – polegający na nakładaniu na siebie trzech warstw posiadających specjalne właściwości. Jedną z warstw stanowi tzw. sucha izolacja, a tylko taka zapewnia wieloletnią ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi – przemarzaniem, zawilgoceniem i pleśnią. Druga chroni przed zawilgoceniem pochodzącym m.in. z wnętrza budynku.

Warstwa znajdująca się pomiędzy nimi to piana montażowa. Pełni ona rolę izolacyjną względem temperatury, jak i hałasu. Z kolei uszczelnienie zewnętrzne chroni przed wnikaniem wilgoci z zewnątrz, ale również umożliwia jej odprowadzanie z wnętrza budynku. Względem zastosowania taśm paroprzepuszczalnych i paroszczelnych możliwa jest alternatywa w postaci użycia taśm rozprężnych, jeszcze skuteczniejszych w omawiany zakresie. Zakres stylów, wykończeń oraz kolorów wcale nie był tak różnorodny. Od czasu otwarcia naszych drzwi w 1990 roku produkujemy i instalujemy wysokiej jakości okna z drewna i plastiku. 

Konfiguracja PCV szybko zyskały sławę dzięki swojej umiejętności termicznej oraz izolacji akustycznej. Dzięki wykorzystaniu mechanizmu nachylania oraz obrotu wcześniejsze okna drewniane były bardziej duże niż ich poprzedniczki z drewnianych skrzyń. 

Jeżeli planujesz zastąpić stare drzwi oraz okna nowymi, przyciągającymi uwagę możemy ci doradzić.

Kolorowe ramki okien

Stolarka otworowa jest coraz częściej wykorzystywane przez właścicieli domów aby nadać im smak i indywidualność. Jeśli chodzi o stolarkę otworową  świetnym sposobem na dodanie trochu charakteru jest zainwestowanie w kolorowe ramki. Nadając swoim oknom swoisty wygląd i wprowadzając odrobinę kolorów do domu odważne ramki okien mogą wyglądać ekstrawagancko i wzbudzać zazdrość wśród sąsiadów.

Jeśli podoba Ci się dodawanie koloru do zewnętrznej części Twojej nieruchomości ale chcesz pozostawić okna standardowe możesz zamiast tego wybrać jaskrawe drzwi frontowe . Idealny sposób na dodanie odrobiny charakteru i osobowości do Twojej nieruchomości jest kupno akcesoriów w jaskrawych barwach. Dopasuj kolor drzwi zewnętrznych do lakieru ściany. Zasiej dodatkowe rośliny w ogrodzie przed domem, aby naprawdę sprawić, że twoja powierzchnia użytkowa będzie inna niż wszystkie.

Jeśli planujesz zastąpić stare drzwi i okien nowymi, przyciągającymi wzrok, możemy Ci pomóc. Zapoznaj się z naszą witryną www lub umów się z członkiem naszego zespołu aby dowiedzieć się więcej.