Czy ciepły montaż może być wykonany tylko przez fachowców? Zapraszamy

Czy ciepły montaż musi być wykonany tylko przez fachowców? Zobacz

Prace te wymagają precyzji i doświadczenia, gdyż:

nieprecyzyjne ułożenie warstw może skutkować odwróceniem procesu dyfuzji pary wodnej – co może prowadzić do zagrzybienia ścian, okien oraz przyśpieszenia niszczenia muru jak i stolarki,

niezwykle istotną rzeczą jest przygotowanie ościeża (czyli otworu w murze); w ciepłym montażu zajmuje się folie (taśmy przylepne i rozprężne), a są one zupełnie inne walory niż pianka montażowa. Ich trwałe mocowanie możliwe jest wyłącznie na gładkich i równych podłożach,

kolejna porada dotyczy doboru materiałów i odradzamy z eksperymentowaniem; bezpiecznie jest skorzystać tylko z systemu kompletnego, który posiada wszystkie istotne komponenty. Wraz z ewolucją technologii aluminiowe profile stały się cieńsze, i ich poziomy efektowności jeszcze bardziej się poprawiły. Obecnie główną zaletą okien z PCV jest szeroki zakres ich wyboru. W systemie PCV możesz wybierać spośród wielu wykończeń, w niniejszym tekstur drewnopodobnych, aby uzyskać bardziej lepszy wygląd. Dostępne są też liczne wzory, takie jak dwuskrzydłowe, otwarte skrzydła i uchylane otwierane okna. 

Ciepły montaż zwiększa ciepło w Twoim domu

Jesteśmy firmą, która zapewnia sprawdzone, skuteczne ekipy montażowe specjalizujące się w montażu okien. Nawet gruby na ponad 8 cm profil okienny mający 7 komór nie spełni swojej funkcji, jeśli nie zostanie prawidłowo zamontowany. Jesteśmy zwolennikami i zapraszamy do CIEPŁEGO MONTAŻU, czyli do dokładnego uszczelnienia połączeń między murem, a ramą okna. Najczęściej używa się do tego styrodurowych parapetów – potocznie „ciepłych parapetów” oraz taśm paroszczelnych i paro przepuszczalnych użytych w ramach jednego systemu. Chcąc oferować montaż na największym poziomie, zapewniamy w tej dziedzinie produkty polecanych marek.

Czy warto zainwestować w nowe drzwi wejściowe. Przeczytaj więcej.

Naprawdę warto zainwestować w odpowiedni rodzaj drzwi wejściowych, ponieważ badania wykazały, że spora część strat energii z standardowego domu jednorodzinnego (prawie 70%) jest spowodowana przez nieefektywne starsze okna i drzwi. Jeśli uważasz, że kupienie nowych drzwi z drewna jest trochę większym kosztem niż początkowo planowano, warto zainwestować w nie ze względu na ilość energii, którą można zaoszczędzić przez cały okres użytkowania drzwi. Twierdzi się, że nowe drzwi mogą utrzymać dobrą kondycję przez 15 lat lub dłużej przy  niewielkiej konserwacji.

Nowoczesne pomieszczenia zimowe są o dużo bardziej energooszczędne od tych, które powstały zaledwie kilkanaście lat temu.

Twoje mieszkanie może zapewnić ci ciepło tej zimy dzięki znakomitemu ogrzewaniu i dużych okien..

Ogrody zimowe są często uważane za przestrzenie wyłącznie letnie, i chociaż nie ma nic piękniejszego niż relaks w stylowej oranżerii w ciepły, słoneczny dzień, te wszechstronne obszary mieszkalne mogą być bardzo przydatne przez cały rok.

Jeśli jednak chcesz mieć z oranżerii w miesiącach zimowych, musisz upewnić się, że przestrzeń jest gotowy nabrzydką pogodę.  Na szczęście przy odrobinie planowania i wielu sprytnych zmian w oranżerii, utrzymanie twojego pomieszczenia podczas złej pogody będzie łatwiejsze dzięki instalacji odpowiednich okien PCV, które będą utrzymywać gorąco i światło.

Solidna struktura

Nowoczesne pomieszczenia zimowe są o wiele bardziej energooszczędne od tych, które zbudowali zaledwie kilka dekad temu. Jeśli twoja oranżeria jest całkowicie nowym dodatkiem do twojego domu, możesz być zaskoczony tym, jak dobrze utrzymuje ciepło, nawet w najchłodniejsze zimowe dni. Jeśli natomiast Twoja oranżeria jest stara i przewiewna , prawdopodobnie przekształca się w lód, gdy tylko zacznie spadać temperatura. Jeśli tak jest, dobrze jest zrobić całościowy remont, który sprawi, że przestrzeń będzie niezwykle wydajna dzięki nowoczesnymprofilem okiennym – PCV, które dadzą dużo słońca i ciepła.