Podobnie jak okna, stare drzwi często wpuszczają zimne powietrze do naszych mieszkań.

Stare, przewiewne okna są pierwszym z głównych sprawców, gdy chodzi o wpuszczenie zimnego powietrza oraz ogrzanie powietrza.  Jeśli mieszkasz gdzieś z pojedynczymi szybami, będziesz wiedział, że czasem mogą być przeciągłe i zimne. Możesz pomóc temu zatrzymać, zaoszczędzić kasę i ogrzać się dzięki potrójnym szybom . Zainstalowanie podwójnego oszklenia w Twoim mieszkaniu pomoże wyciąć przeciągi i utrzymać chłodne powietrze z dala od Twojej nieruchomości. Natychmiast odczujesz różnicę temperatur i zobaczysz wpływ nowychpotrójnych szyb, gdy następny rachunek za [prąd|energię} przejdzie niski.

Podobnie jak okna, stare drzwi często dostarczają zimne przeciągi do wszystkich domów . Najlepszym sposobem na rozwiązanie tego punktu jest zastąpienie zepsutych drzwi przednich nowymi. Nowoczesne drzwi zostały stworzone, aby chronić przed zimnem aby nasze domy były {przyjemne |piękne|wygodne|ciepłe |doskonałe. Jeśli nie masz czasu ani pieniędzy na zastąpienie drzwi wejściowych, możesz zainstalować przeciągacze, aby uchronić się przed złą zimową pogodą.

Jeśli masz już zainstalowane poczwórne szyby w swoim domu, możesz jeszcze bardziej powiększyć jego izolacyjną trwałość, łącząc je z zasłonami lub żaluzjami. Zamontowanie zasłon oraz żaluzji doda dodatkową warstwę do okien, pomagając zyskać więcej ciepła w domu. Ta szybka, łatwa i niedroga opcja jest znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą szybko ogrzać swoje pomieszczenie.