Ta firma istnieje na rynku od 2005 roku- Zapraszamy

Nasza firma istnieje na rynku od 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie w zakresie stolarki okiennej, drzwiowej, pokryć dachowych itp. daje gwarancje naszym klientom odpowiedniego doboru materiałów do ich potrzeb, atrakcyjnych cen oraz fachowego montażu. Lewe czy zewnętrzne? Uchylna czy rolowana? Jaki profil? Jakie parametry cieplne? Który wzór, jaki kolor? Jaki rodzaj blachy dachowej? My znamy odpowiedzi na te pytania. Nasi pracownicy służą fachową pomocą w zakresie doboru stolarki okiennej, drzwi, pokryć dachowych, parapetów, rolet. Nie musisz się obawiać, że zamówisz nieodpowiedni rozmiar drzwi, okien itp. Zadzwoń i umów się w dogodnym dla Ciebie terminie – przyjedziemy i sami wszystko wymierzymy.  Zakupione w naszych sklepach materiały dowieziemy pod wskazany adres. Naszym klientom oferujemy fachowy montaż gwarantujący bezproblemową eksploatację. Oferujemy Państwu stolarkę okienną i drzwiową z tworzywa PCV i aluminium. Korzystamy tylko z materiałów najwyższej jakości. To gnicie jest procesem naturalnym, w rzeczywistości jest to rodzaj rekultywacji martwych drzew, który jest niezmiernie przydatny w lesie, ale jest niezwykle niewygodny w twoim drewnianym oknie w mieszkaniu. 

Właściwości potrójnie przeszklonych drzwi – Opinie – Zobacz.

Cechy podwójnie przeszklonych okien – Opinie – Zobacz. Wszystko, co musisz wykonać by otrzymać cenę, to umieścić główne informacje na krótkim formularzu, który nie wymaga wielu pytań (możesz też podać  swój adres e-mail, jeśli chcesz). To zajmuje krótki czas, aby zakończyć proces wyceny.  Napisz podstawowe informacje:

-kim jesteś

– podaj telefon

-adres

-jakiego rodzaju oferty chcesz?

Po przesłaniu informacji możesz się skontaktować z 2 lub 3 profesjonalnymi instalatorami .

Renowacja stolarki otworowej może również uatrakcyjnić Twój dom dla potencjalnych klientów.

W jaki sposób renowacja okna może wspomóc?

Jeśli Twój dom ma okna z pojedynczymi szybami lub okna z podwójnymi przeszkleniami, które są starsze lub źle zainstalowane, najlepszym rozwiązaniem może być naprawa okien. Współcześnie proces renowacji okien jest prosty i bezproblemowy a nie wstrząsający dla mieszkań jak niegdyś.

Oprócz odblokowania paru zalet oszczędności energii, zastąpienie starych okien nowymi oknami z pcv lub aluminiowymi przysporzy szereg innych korzyści. Należy do nich łatwa konserwacja, izolacja akustyczna i zwiększone bezpieczeństwo. Renowacja stolarki otworowej może również uatrakcyjnić Twój dom dla potencjalnych klientów. Wahający się potencjalni nabywcy przy kupnie budynku zwracają uwagę na stolarkę otworową. W rzeczywistości często kupujący opuszczają swoje mieszkania, których okna wymagałyby napraw tak wiec będzie działało to dla ciebie na plus. 

Ile mogę oszczędzić dzięki naprawie stolarki otworowej ?