Firma istnieje na rynku od 2005 roku i nieustannie się rozwija – Dowiedz się!

Firma istnieje na rynku od 2005 roku i nieustannie się rozwija. Dziedziną naszej działalności jest stolarka budowlana. Wykonujemy między innymi okna oraz drzwi (zewnętrzne i wewnętrzne). Okna wykonywane są z drewna brzozowego klejonego trzywarstwowo co zapobiega wypaczaniu. Okucia obwiedniowe firmy  zapewniają proste otwieranie i uchylanie. Drewno użyte do produkcji jest odpowiednio zaimpregnowane oraz powlekane najwyższej jakości farbami akrylowymi  pod wysokim ciśnieniem, co stanowi wieloletnią ochronę przed wpływami atmosferycznymi. Jako wiodący producent pionowych przesuwnych okien skrzyniowych, doskonale zdajemy sobie sprawę z atutów instalowania nowych okien PCV. Istnieje dużo problemów, które niszczy nowsze drewniane obicia okienne, w obecnym zgniłe ramy, wystające szarfy i szkło wypełnione kondensatem. Pomimo tych kłopotów właściciele obawiają się, że wymiana starych okien może wpłynąć na cenę rynkową i stan ich nieruchomości. Nowe, orginalne projekty sprawiają, że niepokój należy już do przeszłości. 

Ciepło jest utracane przez dachówki, ściany, panele, drzwi oraz okna. To sprawia, że przebudowa z jednego do podwójnego oszklenia jest wartościowym czynnikiem, który może oszczędzić energię i pieniądze. Oprócz zapewnienia bardziej energooszczędnego i opłacalnego rozwiązania, wymiana okien PCV na drewniane z PCV może być zbawienny wpływ na twoje warunki bytu. 

Naszym klientom oferujemy nie tylko fachowe doradztwo w sprawach kupna, ale teżdarmową dostawę i montaż produktów. Oferujemy także bezpłatny pomiar, dzięki czemu zawsze mają Państwo pewność dokonania właściwego wyboru.

Dostawcy okien – Praca jest życiową pasją. Sprawdź.

Sprzedawcy okien – Praca jest naszą pasją. Sprawdź

Już od samego początku naszej działalności mieliśmy wizję przedsiębiorstwa, które będzie kreowało kierunki rozwoju branży rozwoju branży w naszym powiecie . Dzięki wielkiemu poświęceniu i pracy w grupie udało się tą wizję zrealizować. Konsekwentne stawianie na najwyższą jakość i nowe technologie pozwoliły nam stworzyć starannie dopracowaną ofertę na którą skupiają się wysokiej jakości produkty. Nasza praca jest naszą pasją, daje nam stałą motywację do systematycznego wprowadzania nowych rozwiązań w dziedzinie stolarki otworowej i poszerzenia asortymentu. Naszymplanem jest dostarczenie {każdemu klientowi|wszystkim klientom| produktu nie tylko doskonałego jakościowo, ale i funkcjonalnego i atrakcyjnego wizualnie.

Instalacja okien oraz drzwi z podwójnymi szybami może w rzeczywistości podnieść wartość mieszkania.

Agenci nieruchomości twierdzą, że nowe okna z potrójnymi szybami lub dodatkowe przeszklenia w istniejących oknach będą stanowić wartość dodatkową, a dom będzie bardziej możliwy do zakupu. Kupcy mieszkań z epoki chcą drewnianych ram okiennych. Ponadto w obszarach ochrony nie można wprowadzać plastiku. Wszystkim mieszkańcom udało się zastąpić okna z podwójnymi szybami plastykowymi oknami na pojedyncze szyby, które kosztowały bardzo wiele.

Instalacja okien i drzwi z podwójnymi szybami może w rzeczywistości podnieść wartość domu nawet o 10%. Dodatkowe badania wykazały, że budowanie oranżerii w celu zwiększenia przestrzeni życiowej może również zwiększyć o 8% -13% wartość domu. Zwiększenie wartości domu dzięki odpowiednim ulepszeniom oznacza nie tylko odnalezienie produktów o wysokiej jakości, ale także znalezienie zaufanego instalatora, który wykonuje pracę w waszym imieniu w wysokim standardzie.