Na zamówienie wykonujemy okna w dowolnych wymiarach- Dowiedz się!

Na życzenie wykonujemy okna w dowolnych rozmiarach- Dowiedz się!

Szyby zespolone termoizolacyjne o niskim współczynniku K=1,0 W/m2K zapewniają najlepszą izolację termiczną – oszczędność ciepła podczas ogrzewania pomieszczeń zimą i niską temperaturę w czasie upałów latem. Dodatkowymi plusami są elastyczne uszczelki akrylowe oraz okapnik z wkładką termoizolacyjną i dodatkowy okapnik nadszybowy. Pierwszą rzeczą, którą należy powiedzieć, to zastąpienie pojedynczego oszklenia potrójnymi szybami natychmiast powiększy komfort Twojego domu. Pomieszczenia będą się szybciej nagrzewać po włączeniu ogrzewania, a chłodne przeciągi, które docierały do krawędzi starych okien, powinny już należeć do przeszłości. 

Mechanizm otwierania i zamykania tradycyjnych drewnianych okien w ramkach może być ważny do pokonania. Jest to szczególnie ważne, jeśli komponenty nie zostały dobrze zabezpieczone lub uległy zniekształceniu w czasie pracy.

Na życzenie wykonujemy okna w dowolnych wymiarach oraz kolorach, z drewna dębowego i egzotycznego wyposażonymi w takie technologie jak mikrowentylacja, blokada klamki, szyby antywłamaniowe, itp. Do wykonywanych okien szczególnie przy renowacji obiektów zabytkowych montujemy plastikowe listwy – są to elementy ozdobne. Oferujemy także szprosy ozdobne wewnątrz-szybowe, naklejane lub konstrukcyjne.

GŁÓWNY PRODUCENT SYSTEMÓW OKIENNYCH Z DREWNA W EUROPIE ŚRODKOWEJ.

GŁÓWNY PRODUCENT SYSTEMÓW OKIENNYCH Z PVC W POLSCE.

Dzięki dużej różnorodności systemów okiennych TWOJE-OKNA możliwe jest wyprodukowanie praktycznie każdego okna o {jakiegokolwiek|każdym| rozmiarze i kształcie i w każdym budynku. 

TWOJE-OKNA to szereg systemów profili okiennych:

-profile PVC (w tym najpopularniejsze o głębokości zabudowy 60 mm),

-okna przesuwne (rozwiązanie wyjścia balkonowego) w których skrzydła można przesuwać w płaszczyznach równoległych do siebie.

Gwarantujemy wszystko, czego oczekujesz, aby przekształcić twój dom i uświadomić wam korzyści, które towarzyszą każdemu ulepszeniu.

Gwarantujemy wszystko, czego potrzebujesz, aby przekształcić swój dom i uświadomić wam korzyści, które towarzyszą każdemu ulepszeniu. Nasza cała gama dobrej jakości okien, drzwi i ogrodów letnich zadowolił klientów ze wszystkimi budżetami, potrzebami oraz typami budowli. Pomogliśmy właścicielom nieruchomości z epoki znaleźć uzupełniające się oszklenia oraz dodatkowe produkty do szklenia, które są niezbędne do poprawy ich domów. Pomogliśmy także właścicielom eleganckich nieruchomości, którzy chcą odkryć najnowocześniejsze koncepcje, które sprawią, że ich domy staną się wyjątkowe.

Niebezpieczeństwa związane z grzybem na twoich ramach stolarki otwockiej.

Każdy chce stworzyć ciepłe i zdrowe [lokum|mieszkanie}, niezależnie od tego, czy jesteś sam, z partnerem czy posiadasz dużą rodzinę pod swoim dachem. Wymiana lub naprawa twoich okien otwiera szereg korzyści dla właścicieli domów, którzy chcą osiągnąć tylko to. Zwiększona oszczędność, bezpieczeństwo i komfort to wszystkie zalety, które można uzyskać dzięki doskonałej jakości produktom i profesjonalnej instalacji.