Nasza firma oferuje najwyższej klasy okna, stolarkę aluminiową, drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne – Dowiedz się!

Nasza firma oferuje wysokiej jakości okna, stolarkę aluminiową, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne – Zapraszamy

Firma powstała w 1997 roku. Od początku swojej działalności związani jesteśmy z branżą budowlaną a w szczególności z sprzedażą i montażem stolarki okienno-drzwiowej. Nasza firma oferuje najwyższej klasy okna, stolarkę aluminiową, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne ponadto świadczymy usługi w zakresie wykończenia wnętrz, elewacje budynków oraz szereg usług z zakresu budownictwa. W naszych produktach stosujemy różnorodne systemy plastikowe, dzięki czemu bezproblemowo dostosowujemy się zarówno to oczekiwań estetycznych jak i restrykcyjnych wymogów budowlanych. Zespół naszych pracowników cechuje wysoka inteligencja i niekonwencjonalne podejście. Zapewnia to nam możliwość wprowadzania nowoczesnych technologii i niespotykanych rozwiązań w każdym aspekcie. Dostarczamy wyroby o wysokiej, jakości w bardzo dobrej cenie. Nowe okna mogą zmienić wygląd, bezpieczeństwo oraz jakość Twojego domu, a jeżeli są wykonane z czułością i zrozumieniem, mogą mieć znaczną poprawę, która powiększy wartość nieruchomości. Przed rozpoczęciem takiego projektu, podobnie jak w przypadku każdej innej potrzebnej zmiany w twojej nieruchomości, ważne jest, aby zastanowić się nad przyczynami wdrążenia zmiany i tego, co masz możliwość osiągnąć dzięki swojej inwestycji.

Duża oferta systemu osłon okiennych. Zobacz

Wielka oferta systemu osłon okiennych. Sprawdź

Ta firma powstała w 2001 roku. Obecnie należy do międzynarodowego koncernu. Dynamiczny rozwój, dbałość o szczegóły sprawiły, że firma stawała się  liderem w branży osłonowej. Dzięki dużej ofercie systemów osłon okiennych oraz rodzajów tkanin, produkty można dostosować idealnie do każdej stylizacji pokoju. Dostępnych rozwiązań jest dużo, także pod kątem preferencji Klienta.

OFERTA:

Rolety zewnętrzne – oferowane systemy:

rolety podtynkowe (instalowane po zamontowaniu okien, a przed ociepleniem budynku);

rolety nadstawne (instalowane na etapie montażu okien i zintegrowane z nimi, wymagają zwiększonego otworu okiennego)|

rolety w systemie elewacyjnym (montowane do wykończonego budynku, do wyboru m.in. skrzynki kwadratowe, półokrągłe, ćwierć okrągłe)|

rolety podtynkowe (instalowane po zamontowaniu okien, a przed ociepleniem budynku);

rolety RKS (montowanie na etapie wznoszenia murów).

Wzrost grzyba jest także często powodowany oraz nasilany przez kondensację na oknach i drzwiach.

Identyfikacja czarnych zarodników pleśni

Czarna pleśń jest szczególnie zagrażająca. Jeśli jesteś postawiony na działanie czarnych zarodników grzyba przez długi okres, może to spowodować uszkodzenie oddechowe. Obecność czarnej pleśni może także wpływać na twoje zwierzaki domowe. 

Zanim zaczniesz panikować, upewnij się, że forma, którą widzisz, jest naprawdę czarną pleśnią. Najprostszym sposobem na identyfikację grzyba jest zerknięcie na kolor. Forma może być czarna, biała, zielona, czerwona i pomarańczowa. Jeśli twoja forma ma inny odcień niż czarny, nie jest to ciemna pleśń. Inne formy można poddać próbie wybielacza. Jeśli jednak nie masz pewności, powinieneś zadzwonić do specjalisty, i nie obsługiwać potencjalnie niebezpiecznej substancji. 

Zapobieganie wzrostowi czarnej pleśni

Jak każde formy i wilgoć, czarna pleśń jest spowodowana nadmierną wilgocią. Nadmiar wilgoci może wynikać z wielu defektów, z przeciekami i podnoszącą się wilgotnością tylko z dwóch przyczyn. Wzrost pleśni jest także często powodowany i nasilany przez kondensację na oknach i drzwiach . Bez powodu na przyczynę pleśni w Twoim budynku, określenie źródła problemu a jego rozwiązanie jest niezbędne.