Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości stolarki plastikiowej i Ślusarki Aluminiowej- Zobacz

Firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości stolarki PCV i Ślusarki Aluminiowej- Zobacz

Dzięki swojemu doświadczeniu jak i fachowej wiedzy jesteśmy wstanie zaspokoić oczekiwania naszych klientów ,dlatego też współpracujemy z producentami dla których jakość oferowanych usług jest najważniejsza. W naszej firmie najważniejszy jest klient bo to on jest najlepszą reklamą dla nas, dlatego kładziemy szczególny nacisk na ciągłe podnoszenie jakości oferowanych usług.

Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości stolarki plastikiowej i Ślusarki Aluminiowej. W naszej ofercie, znajdziecie Państwo szeroką gamę drzwi i okien z PCV, a także  konstrukcji aluminiowych, rolety oraz ogrody zimowe. Dobrze zaopatrzony sklep firmowy pozwoli zaopatrzyć się w resztę elementy wykończeniowe jak parapety, klamki czy specjalistyczne narzędzia. Sklep firmowy, pozwala na pełne zaopatrzenie w materiały i narzędzia niezbędne do realizacji montaży i wykończeń. Produkcja stolarki i ślusarki aluminiowej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm realizujących duże przedsięwzięcia budowlane. Wieloletnie doświadczenie, wybitni specjaliści i stały rozwój, pozwalają nam na realizację nawet najbardziej ambitnych przedsięwzięć. . Istnieje kilka powodów, dla których istnieje możliwość zmiana okien dla właścicieli domów. Obejmują one powiększenie efektywności energetycznej, ułatwienie konserwacji i zapewnienie spójnego kształtu całego obiektu.Nasi fachowcy od instalacji okien są zawsze gotowi udzielić dobrej porady tym, którzy montują stare okna na nowe. Mamy w ofercie wiele projektów okien nowoczesnych oraz tradycyjnych. Ale jakie opcje możesz podjąć, aby wybrać odpowiedni rodzaj okna dla naszego domu. 

Nasza firma cieszy się nienaganną opinią, a tysiące zrealizowanych projektów i zadowolenie klientów są tego najlepszym potwierdzeniem.

Rolety materiałowe wewnętrzne – Które najlepiej zamontować?

Rolety materiałowe – już jedna spośród najbardziej rozpowszechnionych form zasłonięcia okien przed promieniami słonecznymi, która oprócz walorów praktycznych stanowi bardzo efektowną dekorację wnętrz. Występują w kilku gatunkach w zależności od sposobu montażu. Szeroki wachlarz tkanin pozwala dobrać kolor i wzór zgodnie z waszymi oczekiwaniami. 

Mycie stolarki otworowej to kolejna praca, którą dobrze jest zostawić profesjonalistom.

Umożliwienie mieszkania zdrowego oraz bez pleśni jest możliwe. Oprócz wstrzymywanie nadmiernie wilgotnemu powietrzu, regulacji temperatury w miejscach i poprawie wentylacji, zmiana starych oraz uszkodzonych okien jest ważnym krokiem w walce z czarną pleśnią na całe lata.

Mycie stolarki okiennej to kolejna praca, którą najlepiej zostawić fachowcom.

Podobnie jak w przypadku wielu aspektów budynku konserwacja jest wymogiem do utrzymania atrakcyjności i stanu nieruchomości na najwyższym poziomie. Chociaż okna i drzwi z pcv wymagają bardzo niewielu zabiegów konserwacyjnych aby pozostać w dobrym stanie technicznym koniecznością jest przeprowadzanie okresowego czyszczenia okien. 

Oprócz zwiększenia żywotności stolarki otworowej z pcv okresowe czyszczenie sprawi, że twój budynek będzie jaśniejszy i czystszy. Doceniamy znaczenie mycia okien bo jest to {wymóg|konieczność. Zalecamy jednak instalować okna i drzwi oraz czyszczenie okien  zlecić firmą zajmującym się tą dziedziną.