Od samego startu naszej działalności zajmujemy się produkcją najwyższej jakości okien z plastiku i aluminium – Dowiedz się!

Od samego początku naszej działalności skupiamy się na produkcji najwyższej jakości okien z plastiku i aluminium – Dowiedz się!

Nasza firma prężnie rozwija się, która na rynku obecna jest już od 2000 roku. Od samego początku naszej działalności skupiamy się na produkcji najwyższej jakości okien z plastiku i aluminium. Dzięki wielkiej pasji, jak również odpowiedniej polityce, inwestycjom w technologie, zaangażowaniu oraz bogatemu doświadczeniu jesteśmy liczącym się producentem w Polsce północnej. Nasze produkty, które eksportujemy również do Francji, Holandii i Słowacji goszczą nie tylko w domach prywatnych, ale także obiektach użyteczności publicznej. Jesteśmy firmą nowoczesną, która w procesie produkcyjnym stosuje tylko najnowsze rozwiązania technologiczne. Niedawno ustawiliśmy okna pcv i aluminiowe naprzeciw siebie, aby pomóc Ci odkryć, co jest właściwe dla Twojego domu. W tym wpisie  pomyśleliśmy, że przyjrzymy się dwóm bardziej popularnym projektom okien. 

Okna PVC są prawdziwą dumą naszej oferty. Poza nimi zajmujemy się także produkcją drzwi i sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Z dumą możemy przyznać, że rozumiemy potrzeby naszych Klientów i zawsze wychodzimy im naprzeciw. Co więcej, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.

Okna PVC najwyższej klasy i jakości to gwarancja niezawodności. W naszej ofercie równie ważne miejsce mają okna drewniane z linii ekonomicznej, jak i produkty dla najbardziej wymagających Klientów, którzy cenią sobie doskonałą jakość połączoną z estetyką i doskonałymi parametrami technicznymi.

Systemy żaluzji – Obejrzyj jak instalować.

Rodzaje żaluzji – Sprawdź jak montować. Żaluzje aluminiowe dostępne w dużej palecie kolorów, w kilku szerokościach piórek.  Żaluzje drewniane  –  ekskluzywna forma dekoracji okna. Wykonane są z wysokogatunkowego drewna dębowego.  Żaluzje pionowe – nowy system osłony okiennej, stosowany głównie w miejscach użyteczności publicznej, czy salach konferencyjnych, i uczelniach. Od początku swego istnienia cieszy się produkcją i sprzedażą rolet zewnętrznych. Intensywny i dynamiczny rozwój firmy PORTOS oraz duże nakłady inwestycyjne pozwoliły stać się jednym z wiodących polskich producentów rolet. 

Podczas konserwacji zamków i zawiasów ważne jest aby używać właściwych środków konserwatorskich.

Podczas konserwacji zamków i zawiasów ważne jest aby używać odpowiednich środków czyszczących. Ogólnie rzecz biorąc dobrze jest unikać substancji chemicznych, które| są bardzo silne, ponieważ mogą one uszkodzić elementy okna. W większości przypadków preparat do mycia lub nawet wilgotna tkanina wystarczą aby usunąć warstwę brudu i pozostawić lśniące drzwi.

Podobnie jak w przypadku wszystkich artykułów mechanicznych z ruchomymi częściami, drzwi i zawiasy muszą być smarowane dość regularnie. Istnieje dużo produktów, których możesz używać aby wszystko działało poprawnie. Jednym z najprostszych sposobów smarowania elementów jest użycie wazeliny. Wazelina przedostaje się do zawiasu i dobrze przylega więc nie ucieknie i nie zrobi bałaganu jak olej lub inne smary.

Unikaj używania nadmiernej siły

Oprócz regularnego czyszczenia i smarowania ważne jest też, aby traktować zamki i zawiasy z szacunkiem przy korzystaniu z drzwi. Staraj się unikać nadmiernej siły, a jeśli twój dom stawanie się sztywny, spróbuj go naprawić, a nie wymuszać. Im łagodniejszy jesteś z twoimi drzwiami, tym dłużej będą być twoje zawiasy i zamki.

Dowiedz się więcej o dbaniu o zamki i zawiasy oraz inwestowaniu w wysokiej jakości drzwi i okna, rozglądając się po naszej witrynie lub nawiązując kontakt z członkiem naszego zespołu.