Nasza firma jest dystrybutorem wysokiej klasy okien z PCV,drewna oraz aluminium – Dowiedz się!

Nasza firma jest dystrybutorem wysokiej klasy okien z plastiku,drewna i aluminium – Sprawdź

Nasza firma jest dystrybutorem wysokiej klasy okien z plastiku, drewna i aluminium. Współpracujemy z największymi producentami okien, którzy dbają o jakość i estetykę swojego produktu. Okna PCV dostępne są w różnych wymiarach i kolorach. Pozostałe parametry techniczne uzależnione są od pomieszczenia do, którego przeznaczone są okna. Oferujemy możliwość indywidualnego zamówienia stolarki okiennej plastikowej według potrzeb klienta.

Okna drewniane podobnie jak meble z tego materiału charakteryzują się wysoką estetyką.  Wnętrze dzięki zastosowaniu okien drewnianych jest wizualnie większe i przytulniejsze. W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór modeli okien drewnianych, które spełnią Państwa oczekiwania estetyczne i jakościowe. Wybierając okna w naszym sklepie otrzymujecie Państwo gwarancję wysokiej jakości produktu i montażu.Idź śmiało w dużą paletę kolorów

Kolorowe ramy okienne zyskały na popularności w ostatnich latach. W rzeczywistości są one tak popularne, że stały się istotnym materiałem przy procesie wytwarzania okien . Dostępne różne kolory oraz modele, kolorowe ramy okienne to trend, który wygląda dobrze. Nie wszyscy oczekują, by ich okna były bardzo kreatywne lub rzucające się w oczy. Utrzymanie klasycznych barw jest ponadczasowym stylem, którym może chwalić się większość ludzi. Czarne ramki to idealna opcja, a wykończenia z drewna zapewniają autentyczny wygląd. 

Rolety wewnętrzne – nakładane instaluje się jedynie na etapie ukończenia obiektu

Rolety nadstawne nakładane zakłada się wyłącznie na etapie wykończenia nieruchomości lub wymiany stolarki otworowej w obiektach już istniejących. Skrzynka rolety zakładana jest na ramę okna lub drzwi, a do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice i na końcu cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Ostatecznie skrzynka rolety jest niezauważalna, a sama roleta zdaję się być częścią okna. montowania takich rolet nie ogranicza etap powstania budynku, ponieważ zakłada się je na elewację. 

Ta firma oferuje szeroki wybór skrzynek i kolorów rolet wewnętrznych oraz doskonałej jakości napędy bezprzewodowe, które zapewnią długotrwały komfort z ich użytkowania.

Nadmierny hałas? Nasze rozwiązanie problemu to okna akustyczne.

Jak zabezpieczyć nasz dom przed zanieczyszczeniem hałasem za pomocą okien ?

Jeśli żyjesz w dużym mieście, będziesz wiedział, że kompromisem dla życia nocnego jest zanieczyszczenie: zanieczyszczenia w postaci hałasu oraz zanieczyszczenia powietrza w postaci toksyn. Im bliżej centru miasta tym wiele więcej zanieczyszczeń. Nawet jeśli żyjesz na przedmieściach daleko od głównej drogi nie ominie cię hałas i nadmierny smog. Problem polega na tym, że nawet jeśli zamkniesz wszystkie drzwi i okna, może to dalej.  PCV jest tworzywem, który był wszechstronny w różnych częściach świata ze względu na swoją praktyczność jako materiał budowlany i przewagę nad tradycyjnymi pod względem łatwości użytkowania, instalacji i użytkowania.

To dobry materiał do dekorowania ponieważ wygląda estetycznie ale jest tak twardy, że trzeba używać narzędzi przy pracy z nim. Jest w rzeczywistości bardziej wytrzymały niż drewniano i metal.