Od wielu dekad oferujemy najwyższej jakości okien oraz drzwi- Dowiedz się!

Siłą naszej marki są ludzie, którzy ją tworzą, a także księga standardów, jaką niezmiennie od wielu dekad kierujemy się przy tworzeniu wysokiej jakości okien i drzwi. W dobie procesów globalizacji i komercjalizacji z chłodem podchodzimy do masowej produkcji, mając na uwadze indywidualne potrzeby coraz bardziej świadomych klientów. Podobnie jak Państwo, cenimy sobie nie tylko ogólnie przyjętą estetykę, ale też podwyższone wymagania energooszczędności i poziom wykonania stolarki, która zostaje z nami przez długie lata. Tworząc nasze okna oraz drzwi przyświeca nam jeden cel: zapewnić inwestorowi takie rozwiązania, z których chętnie skorzystalibyśmy sami.

W niniejszym roku nacisk kładziony jest na maksymalizację naświetlenia w lokalach. Czy jest lepszy sposób na to niż zmiana stolarki okiennej? Dostarczamy wiele wspaniałych rodzai okien i drzwi, które zapewniają jeszcze lepszy dostęp do naturalnego światła. Węższe profile naszych aluminiowych ramek ułatwiają zmaksymalizować ilość światła docierającego a dodatkowo ułatwiają spojrzenie na widoki na zewnątrz. 

Składane drzwi PVC. Obejrzyj zanim zamontujesz

Składane drzwi plastikowe RIKO są prawdopodobnie jednymi z najbardziej energooszczędnych drzwi z potrójnymi dostępnymi obecnie na targu i świetnympomysłem jest skorzystanie z internetowego przewodnika po cenach drzwi przednich przed rozpoczęciu poszukiwań. Nasza firma oferuje szeroki wybór skrzynek i kolorów rolet wewnętrznych oraz doskonałej jakości napędy bezprzewodowe, które zapewnią stały komfort z ich użytkowania.

Dobrej jakości okno z pcv to takie jak to, które my oferujemy.

Okna z podwójnymi szybami są jak sama nazwa wskazuje, specjalnym rodzajem stolarki okiennej, które składa się z dwóch oddzielnych elementów szklanych. Te dwa kawałki szkła zawierają gaz, który absolutnie nie reaguje z upływem czasu i jest bardzo stabilny. Ta kombinacja jest nie do pokonania, jeśli chodzi o zanieczyszczenie hałasem ponieważ oznacza to podejście dwutorowe jeśli chodzi o rozwiązanie tego problemu:

Zewnętrzna warstwa okna pochłania siłę zanieczyszczenia gwarem, która się z laminowanego kawałka szkła, który jest bardzo dwiema taflami szkła z kawałkiem folii 0,76 mm pomiędzy nimi.

Następnie istnieje szczelina powietrzna na ogół pomiędzy 12 mm do 18 mm (im szersza, tym pozytywniej dla celów redukcji akustycznej, w której znajduje| się gaz obojętny, który pochłonie wszelkie szczątkowe fale uderzeniowe, jeśli hałas jest szczególnie nadmierny.

Jest druga tafla szkła, więc fala dźwiękowa musi przejść przez warstwę szkła, następnie kawałek folii, następnie lukę wypełnioną argonem o grubości 20 mm, następnie drugą taflę szkła, a kiedy dociera do twoich uszu po przeciwnej stronie okna, dźwięk jest znacznie zredukowany.

Dobrej jakości okno PCV, takie jak te, które sprzedajemy. Może mieć podobną odporność na dźwięk w stosunku do solidnej ściany z cegły i może być także bardziej pomocne w przypadku wymiany ciepła. Tak więc w zimie inwestor domu może korzystać z darmowego ogrzewania słonecznego.