Korzyści – korzystania z okien plastikowych. Zobacz.

Bezpieczeństwo – użytkowania okien PCV. Zobacz.

Nasza firma powstała w [2000|1991} roku. Jesteśmy więc na rynku już kilkanaście lat. Przez ten czas wypracowaliśmy poważną pozycję w sprzedaży stolarki budowlanej na lokalnym rynku północnej Polski. Wykorzystując doświadczenia własnego i naszych dostawców chcemy mieć w ofercie okna które pozwolą wam cieszyć się przez długie lata nabytymi towarami. Zamawiając oferowane przez nas okna plastikowe możecie Państwo liczyć na kompleksową obsługę związaną z zakupem okien PCV. Fachowy montaż, doradztwo techniczne, pomoc w doborze właściwych produktów stanowią standard u nas i pozwalają nam na znalezienie coraz większej ilości klientów. Dużą częścią naszej działalności jest naprawa stolarki, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny co zapewnia naszym klientom bezpieczne użytkowanie zakupionych produktów.

Rodzaj zastosowanych środków czyszczących zależy od wybranego koloru okien oraz ilości kurzu oraz zanieczyszczeń.

Spraye, środki do czyszczenia oraz rozpuszczalniki

Rodzaj zastosowanych środków oczyszczających zależy od wybranego koloru wykończenia oraz ilości rozprowadzonego kurzu i zanieczyszczeń.

Jeżeli twoje okna to białe okna PCV i dodatkowo są całkiem nowe to winien być wystarczający rozpuszczalnik do PCV.

Staraj się zawsze stosować przeznaczonego do tego celu długiego papieru rolkowego, który można  kupić w lokalnym sklepie z artykułami jednorazowymi. Jeżeli twoje okna się starzeją i wymagają trochę więcej cierpliwości przy czyszczeniu wybierz środek do mycia, który przeznaczony jest do tego rodzaju powierzchni.  

Zawsze będzie pomocne zabranie butelki z dobrej jakości przeznaczonego do tego celu rozpuszczalnika do czyszczenia PCV. Poproś personel aby pomógł ci w razie potrzeby. 

Ten środek czyszczący może| być użyty do czyszczenia białej ramy okna PCV, a także wydobywa kurz z bardzo małych zarysowań. Nie używaj kolorowych tkanin, ponieważ mogą one pozostawiać ślady na białych ramkach PCV. Nie używaj niczego poza {sprawdzonymi|celowymi{ rolkami lub białą tkaniną.