Sprawdź – Wszystko, co tworzymy ma charakter.

Zobacz – Wszystko, co tworzymy musi mieć charakter.

Oferujemy stolarkę na najwyższym poziomie i z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań. Produkujemy okna PCV oraz aluminiowe, które nie tylko doskonale się prezentują, ale również stanowią idealną barierę akustyczną oraz termiczną. To też niezawodna ochrona przed niepożądanymi gośćmi w domu czy mieszkaniu (wersje z moskitierą). Odpowiednie okna to również niezwykła energooszczędność (dodatkowe, trwałe uszczelki stanowią zabezpieczenie przed powstaniem nieszczelności, tym samym ograniczają do minimum ewentualne utrzty energii).

W naszej ofercie znajdziecie niezwykle funkcjonalne i estetyczne produkty w wersji standardowej oraz energooszczędnej. Są to m.in. okna aluminiowe bądź plastikowe antywłamaniowe, ze zwiększonymi parametrami termoizolacji, z niskim progiem, z ukrytym skrzydłem albo zawiasami, z automatyką, a także z wklejonym pakietem szybowym. Ponadto są one dostępne w wersjach kolorystycznych do wyboru, dzięki czemu będą się doskonale komponować z każdym pomieszczeniem. Proponujemy produkty wykonane w czerni, drewnopodobne, a także w wybranych barwach z palety RAL. Jeśli chodzi o konserwację okien możliwości sąduże. Oprócz możliwości wyboru koloru , modelu oraz wykończenia ramki , która najlepiej pasuje do Twojego rodzaju nieruchomości, masz ogromy wybór opcji przeszklenia oraz akcesoriów. Już teraz dostępność może sprawić, że proces zakupu stolarki otworowej stanie się niełatwym zadaniem. Każdy gust, preferencje i budżet różnią się. 

Zachęcamyrównież do zapoznania się z ofertą i specyfikacją poszczególnych modeli. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Misja wytwórców stolarki okiennej – Sprawdź zanim wybierzesz. Zalety.

Misja producentów stolarki otworowej – Sprawdź zanik kupisz. Porównaj: W punktach sprzedaży kompetentny personel zapewni Wam szybką, rzetelną i fachową obsługę. Misją naszej Firmy jest kompleksowa obsługa. Przez kompleksowość rozumiemy doradztwo na etapie doboru, tworzenie propozycji kosztorysowych, dostarczenie i montaż z naciskiem na terminowość i odpowiednią jakość prac montażowych oraz zagwarantowaniu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na nasze okna i usługi, co daje naszym klientom bezpieczne i komfortowe użytkowanie zakupionych okien. Naszą misję realizujemy w oparciu o produkty znanych producentów, wykwalifikowane i doświadczone grupy montażowe i nowoczesny sprzęt. Wszystkie produkty spełniają zalecenia ITB na które udzielamy wieloletniej gwarancji.

Co dokładnie większość ludzi stosuje do czyszczenia stolarki okiennej?

Utrzymywanie w działaniu klamek, zawiasów i zamków to dosyć proste zadanie. Konserwację należy wykonywać co 3 do sześciu miesięcy, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie drzwi i okien bez żadnych problemów. Duża rzesza specjalistów dostarcza aktualnie broszury na temat sugestii dotyczących konserwacji wraz z instrukcją użytkowania. Jeżeli nie otrzymasz broszur, poproś sprzedawcę o poradę.

Zawiasy okienne są usytuowane w kanale okna. Będziesz mógł do nich dotrzeć tylko po otwarciu okien. Zawiasy trące będą działały lepiej, im bardziej otworzysz okna. Spryskiwać można lekko zwalniając zawiasy za każdym razem, gdy wykonasz konserwację. Zawiasy okien PCV są drugą najczęściej spotykaną usterką obok zarysowań okna. 

Zasadniczo jest to pytanie, które zadawane jest przez każdą osobie przy zakupie okien. Co dokładnie większość fachowców używa do czyszczenia szkła? Prostą reakcją jest to, że nie ma absolutnie żadnego sekretu, a jedyną sztuczką jest zakup właściwego środka do czyszczenia szkła, który jest dostępny w wielu sklepach. Użyj tego środka do czyszczenia szkła z| rolką papieru ponieważ papier toaletowy lub rolka kuchenna doskonale nadają się do wysuszenia powierzchni. Używając rolki, intensywnie wyczyść okno aż brud zniknie. Następnie obróć rolkę ponownie i wygładź szybę, aż okno uschnie. Zastosuj tę samą metodę oczyszczania wewnętrznej strony szyby.

Bezpieczne jest używanie małej ilości rozpuszczalnika do czyszczenia w celu usunięcia kleju lub lepkich śladów na szkle.