Należy więc postawić na rozwiązanie, które zapewni nam najwyższy stopień bezpieczeństwa- Sprawdź

Warto więc postawić na rozwiązanie, które zapewni nam wysoki stopień bezpieczeństwa- Dowiedz się!

Nowoczesne bryły domów nieodłącznie kojarzą się z dużymi przeszkleniami, które od kilku sezonów nieprzerwanie podbijają serca zarówno inwestorów, oraz architektów. Podjęcie decyzji o montażu wielkiego okna niesie jednak z sobą pewne wątpliwości – przy tak niestandardowym ksztaucie szyby należy bowiem zachować wysoki stopień stabilności, bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania. Aby duża szyba nie stała się… równie dużym problemem, warto postawić na nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Wybór okien to zazwyczaj decyzja na lata. Należy więc postawić na rozwiązanie, które zapewni nam najwyższy stopień bezpieczeństwa i pozwoli na komfortowe użytkowanie, bez strat na walorach estetycznych. Zwłaszcza, jeśli ta technologia jest dostępna dziś dla każdego z nas. 

Niestety, niewłaściwa konserwacja i opóźnione naprawy mogą łatwo doprowadzić do problemów z oknami. Bez odpowiedniej opieki  niełatwo jest otwierać i zamykać okna przez lata. W pewnych przypadkach okna skrzydłowe nie będą w ogóle otwarte. A te problemy można naprawić!

Choć łatwo jest o nie zadbać, wielu zapomina ukończyć podstawową, czasową konserwację. Podobnie jak w przypadku każdego modelu okna, mechanizm otwierania i zamykania wymaga niewielkiej pomocy w utrzymaniu płynności. Zarówno okna pcv i aluminiowe wymagają czyszczenia i smarowania, aby pozostać w należytym stanie.

Dźwiękoszczelne okna umożliwiają szybką sprzedaż mieszkania w szybszym czasie.

W jaki sposób hałas oddziałuje na sprzedaż w domu?

Dźwiękoszczelne okna umożliwiają szybką sprzedaż mieszkania. Większość spośród nas lubi spokój oraz ciche okolice. Hałaśliwe dzielnice często wiążą się z niebezpieczeństwem. Naprawdę głośna okolica nierzadko ma mnóstwo imprez lub jest blisko jakiejś instytucji, która tworzy głośne hałasy. Mam tutaj na myśli pociągi, metro, dworce autobusowe, lotniska itp. Bliskość tych udogodnień może z jednej strony pomaga ale kiedy przychodzi moment na wypoczynek, cała akcja rozgrywająca się wokół budynku może naprawdę stać się uciążliwa.

Agenci nieruchomości mogą przedstawić ci oferty na trudne do sprzedaży lokale. Głośne domy i domy w hałaśliwych miejscach są trudniejsze do sprzedania w prawie każdych okolicznościach. Im dłużej dom jest na rynku tym trudniej go sprzedać. Jeżeli ludzie słyszą hałas w domu, nie można naprawdę powiedzieć, że nie słyszą hałasu i że nie będą mieli nic przeciwko, kiedy się w niniejszym miejscu osiedlą.

Co można zrobić, aby szybciej sprzedać budynek?

Dodanie okien z redukcji dźwięku do domu nie tylko zwiększa jego wartość nieruchomości , ale także sprawia, że dom sprzedaje się szybciej. Zaproponowaliśmy deweloperom rabaty na dźwiękoszczelne instalacje naszych okien. Zamiast instalować nasze okna we wszystkich lokalach bloku, deweloper postanowił przedstawiać ofertę okien opcjonalnie dla potencjalnych odbiorców. Powoli wszystkie domy zostały wykupione, a niektórzy właściciele kupili mieszkania z oknami dźwiękoszczelnymi. Gdyby inwestor kupił od razu zmodernizowane okna, mógł sprzedać wszystkie mieszkania w ułamku sekundy.