Nasza firma blisko 40 lat stawia przede wszystkim na jakość – Zobacz

Nasza firma blisko 30 lat stawia przede wszystkim na jakość i masowe podejście do Klienta. Na bieżąco śledzimy najnowsze technologie i wdrażamy je w na naszych fabrykach. Od dziesięcioleci jesteśmy przyzwyczajeni do wprowadzania do oferty nowości. Często chcemy jako pierwsi przecierać szlaki i na własnej skórze przekonywać się o wadach nowych technologii i rozwiązań. Chcemy, aby Klient przychodząc do naszych salonów sprzedaży, otrzymywał nie tylko zestawienie stolarki zwieńczone ceną, ale żeby też poznał i zrozumiał co naprawdę jest mu naprawdę potrzebne, żeby uświadomił sobie jak wiele korzyści może zyskać, dobierając optymalnie okna i drzwi do swojej inwestycji. Satysfakcja naszych Klientów to nie jedyne, co poświadcza pozycję naszej firmy na rynku. Renowacja i naprawa istniejących okien jest preferowaną opcją dla wielu właścicieli lokali. Jednak ważne jest, aby znać oznaki gdy okno wymaga wymiany. Dla tych, którzy chcą wymienić drewniane na okna plastikowe – możemi im doradzić. Jeśli okna są w znacznie w złym stanie, a kluczowymi priorytetami jest modernizacjia oraz poprawa wydajności cieplnej lub zmniejszenie hałasu zewnętrznego, nowy okna są odpowiedniejszym rozwiązaniem długoterminowym. 

Okna otwierane są zaprojektowane tak, aby przeciwdziałać grawitacji w celu otwarcia oraz zamknięcia. Oznacza to, że każde zakłócenie systemu balansu okna jest niekorzystne dla mechanizmu otwierania i zamykania. Pomimo klasycznego i eleganckiego wyglądu okna okiennego, okno wykorzystuje wyrafinowany system do przenoszenia wagi okna w celu prostego otwierania i zamykania. Okna uchylne pracują na małych urządzeniach zwanych butami balansowymi, które po wyłączeniu z ramy zapobiegną pozostawieniu okna otwartego.

Zapewniamy też bardzo czystą instalację z niewielkim bałaganem, który po ukończeniu prac uprzątamy.

Dzisiejsi pracownicy biurowi często mają problemy w związku z hałasem za oknem. Wielu pracowników biurowych działa przy oknach otwartych. Tego rodzaju środowisko nie wydobywa z pracownika jego wszystkich możliwości. Wiele firm musi także pogodzić się warunkami panującymi w zatłoczonych miastach. Wiele urzędów miejskich jest okresowo poddawana remontom budowlanym, hałasowi pieszych oraz nieustającym głupstwom i wulgaryzmom związanym z nadmiarem ludzi.

Twoja głośna przestrzeń zmniejsza produktywność

Nauka mówi na temat hałasu! Hałas negatywnie oddziałuje na sen, zwiększa stężenie hormonów stresu oraz zmniejsza produktywność.

My znaleźliśmy rozwiązanie. Dźwiękoszczelne okna nie usuwają hałasu całkowicie. W znacznym stopniu go jednak pomniejszają. 

Nasze okna izolują, zatrzymują przeciągi, dźwiękoszczelne i nie tylko. Otwierają się i zamykają oferując więcej zalet niż okna zwykłe chroniąc ludzi przed namiarem hałasu. Wbrew powszechnemu przekonaniu montaż okien akustycznych nie jest taki drogi. Nasza instalacja zajmuje tylko kilka godzin. Nasz proces instalacji przebiega błyskawicznie. Zapewniamy również bardzo czystą instalację z niewielkim bałaganie, który po ukończeniu prac uprzątamy. Tworzenie i utrzymywanie cichego środowiska dla Twojego pokoju, domu, biura, szkoły, pokoju hotelowego i każdej innej, narażonej na hałas przestrzeni, może zapoczątkować {kooperację|współpracę” z nami. Zadzwoń i kup okna akustyczne u nas.