Nowoczesne technologie służą nam, ale tylko wtedy gdy dobrze je znamy i zrozumiemy – Dowiedz się!

Najnowsze technologie służą nam, ale tylko wtedy gdy dobrze je poznamy i zrozumiemy – Dowiedz się!

Okno, które jest traktowane indywidualnie, uważnie dobierane do mikroklimatu danej orientacji względem stron świata ale też do pomieszczenia, w którym będzie zamontowane. Nowoczesne technologie służą nam, ale tylko wtedy gdy dobrze je znamy i zrozumiemy. Katastrofalnym błędem jest zamykać się na nie i decydować na przestarzałe rozwiązania, ale błędem jest również stosowanie ich z zasady wszędzie gdzie się da, bez rozważnego zaplanowania.

ZachęcamyWas do zapoznania się z naszą ofertą i specyfikacją poszczególnych modeli. W razie pytań oraz wątpliwości zachęcamy do kontaktu.Profesjonalna kontrola i naprawa jest polecana w przypadku rozłączonych butów balansowych lub uszkodzonych elementów, które mogą spowodować, że rama ześlizgnie się z wyrównania. Wymiana stolarki okiennej jest prosta dzięki naszej firmie. Dostarczamy szereg autentycznych, wysokiej jakości modeli, które uzupełniają tradycyjne właściwości. Skontaktuj się z naszym zespołem już dziś , aby omówić swoje oczekiwania.

Pierwszą rzeczą, którą potrzebujesz wiedzieć o dźwiękoszczelnych oknach, jest ocena ich stopnia.

Wielu spośród nas wolałoby mieć cichszy dom. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w otoczeniu lotniska, zajętego skrzyżowania, placu budowy, przedszkola czy szkoły, może masz dość niechcianego hałasu. Być może słyszałeś o dźwiękoszczelnych oknach czy też dźwiękoszczelnych przesuwanych szklanych drzwiach, lecz nie posiadasz gwarancji, czy naprawdę działają i czy są warte inwestycji. W obecnym tekście omawiamy fakty dotyczące dźwiękoszczelnych stolarki okiennej i dźwiękoszczelnych przesuwanych szklanych drzwi.Czy dźwiękoszczelne okna są naprawdę dźwiękoszczelne?

Wielu kojarzy słowo dźwiękochłonny z ciszą. Nie znamy żadnych dostępnych w handlu okien, które zajmują dźwięk w 100%, ale niektóre okna hamują hałas lepiej niż jakiś inny materiał na rynku. Pierwszą rzeczą, jaką musisz wiedzieć o dźwiękoszczelnych oknach, jest ocena ich stanu. 

Innymi słowy, nasze okna mogą zatrzymać więcej niż dwukrotny hałas w postaci okien z jednym szyldem.

Jakie mechanizmy redukują transmisję dźwięku w dźwiękoszczelnych oknach?

Twoje instynkty dotyczące działania dźwiękoszczelnych okien są prawdopodobnie poprawne. Izolacja akustyczna i oceny dźwiękoszczelności są w znacznej mocy zależne od czterech czynników.