Nadal dbałość o stolarkę otworową powinna być na porządku dziennym

Nadal dbałość o stolarkę otworową powinna być okresową pracą

Przez ostatnie 10 lat sukcesywnie wzrastało nasze doświadczenie – Dowiedz się!

Sprzedażą i montażem stolarki okiennej i drzwiowej paramy się z satysfakcją od roku 2010. Przez ostatnie 10 lat sukcesywnie wzrastało nasze doświadczenie oraz poszerzała się gama oferowanych usług. Przekłada się to bezpośrednio na poziom zadowolenia naszych klientów. Cieszą nas nowe wyzwania, próbujemy sprostać najwyższym wymaganiom, realizując również nietypowe projekty. Oferujemy produkty wiodących firm tworzących stolarkę otworową i materiały dekoracyjne i wykończeniowe, dając naszym klientom swobodę wyboru z ofert i rozwiązań dostępnych na rynku. Jako wiodący dystrybutor wysokiej jakości szyb z dwu komorowych wiemy, że droga do pięknie prezentowanego domu nie kończy się w czasie zakończenia instalacji okien. W rzeczywistości to tylko początek. 

Niedawno przedstawialiśmy o zabiegach okiennych które zwiększają prywatność w budynku . Wróciliśmy do poznania z najlepszymi trendami w zakresie pielęgnacji okien w obecnym roku. Dzięki czemu można zachować stylowy i modny wystrój a także czerpać korzyści zdrowotne z zmniejszenia sią ilości bakterii.

W korporacjach produkowane są najlepsze dźwiękoszczelne okna na rynku

Ilość miejsca między szybami. Im większa przestrzeń, tym więcej hałasu zostaje zatrzymane.

Dodatkowe materiały nakładane na samo szkło, takie jak plastik. Szkło pokryte plastikiem z każdej strony jest określone jako okno laminowane .

Wielkość nacisku między oknem a ramą. Im większe ciśnienie, tym niewiele hałasu może przeniknąć do budynku.

W firmach przygotowywane są najlepsze dźwiękoszczelne okna na rynku , wykorzystując czynniki 2-4 przynajmniej.

Na koniec ładujemy sprężyny w naszej ramie, co powoduje ciągłe ściskanie szklanych paneli. To ciągłe ściśnięcie zapobiega wyciekom dźwięku i ułatwia zatrzymać hałas wibrujący przez szybę. 

Czy drzwi przesuwne z izolacją akustyczną funkcjonują w ten tenże sposób?

Dźwiękoszczelne okna oferują ciekawe rozwiązania dźwiękoszczelne jednak podobne rozwiązania stosowane są przy przesuwanych szklanych drzwiach, które są tak samo skuteczne, jak dźwiękoszczelne okna. Podobnie jak w naszym dźwiękoszczelnym modelu okiennym, dodajemy drugie przesuwne szklane drzwi, które jeszcze bardziej spełniają Państwa wymagania w obrębie izolacji akustycznej i bezpieczeństwa.

Dźwiękoszczelne drzwi przesuwne szklane mogą być montowane jako dodatek do wewnątrz czy na zewnątrz swoich istniejących wcześniej przesuwanymi szklanymi drzwiami .