Produkty wykonane na wymiar, według indywidualnych preferencji i potrzeb – Zapraszamy

Produkty wykonywane na wymiar, według indywidualnych preferencji i potrzeb – Zobacz

W ofercie znajdą Państwo m.in. drzwi, okna, bramy, rolety,, parapety. Produkty wykonane na wymiar, według indywidualnych preferencji oraz potrzeb. Prowadzimy doradztwo na każdym etapie budowy lub remontu. Dzięki temu już w trakcie projektowania możemy wybrać odpowiednie okna, drzwi albo akcesoria. 

Estetyczne i ładne produkty -W ofercie posiadamy produkty, które sprawdzą się wszędzie. Od pięknych mieszkalnych plastikowych drzwi  użytkowych po stalowena hale produkcyjne lub pomieszczenia przemysłowe.

Zachęcamy do rozmów inwestorów oraz firmy prowadzące budowy swoich obiektów. Przygotujemy Państwu indywidualną ofertę skrojoną na miarę Waszych możliwości. Okres jesienno-zimowy to ciemne poranki deszczowe dni. Kondensacja okien i drzwi przesuwnych staje się uporczywa podczas chłodniejszych tygodni.

Dzięki swojej wiedzy o rynku stolarki okiennej możesz wybrać teksturę w neutralnych barwach. Rolety bambusowe nie są niczym nowym, ale wracają do 2018 roku. Świetnie nadają się do pomieszczeń słonecznych, które potrzebują prywatności, jednakże nie chcą całkowicie stracić dostępnego nasłonecznienia. Rolety bambusowe są też szczególnie ekonomiczne finansowo.

Niezależnie od tego czy żyjesz w otoczeniu lotniska, autostrady, przedszkola prawdopodobnie masz dość niechcianego hałasu.

Zastosowanie dźwiękoszczelnych drzwi przesuwnych spowoduje zmniejszenie hałasu o 75%, a ponadto zaizoluje i zapewni zdecydowanie większe bezpieczeństwo dla Twojego miejsca zamieszkania. Dźwiękochłonne szklane drzwi przesuwne wykorzystują szkło laminowane, które jest znacznie silniejsze niż tradycyjne szkło hartowane, które jest używane w przypadku przeciętnych szklanych drzwi przesuwnych. Szkło laminowane jest bardzo trudne do przełamania, a sam hałas, który przełamuje szkło laminowane, jest ogłuszający, co może powstrzymać potencjalnych intruzów.

Dźwiękoszczelne okna oferują przesuwane szklane drzwi w odcieniu białym, aluminiowym i brązowym, ale dostępne są również inne ciekawe kolory. Naszym celem w spółce jest dostarczenie niesamowitej usługi oraz produktu, który wygodnie zaspokoi potrzeby Twojego domu.

Wielu spośród nas wolałoby mieć cichszy dom. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w otoczeniu lotniska, zajętego skrzyżowania, placu budowy, placu zabaw czy szkoły, prawdopodobnie masz dosyć niechcianego hałasu. Być może słyszałeś o dźwiękoszczelnych oknach lub dźwiękoszczelnych przesuwanych szklanych drzwiach, ale nie posiadasz pewności, czy faktycznie działają oraz czy są warte inwestycji. W niniejszym artykule omawiamy fakty dotyczące dźwiękoszczelnych stolarki okiennej i dźwiękoszczelnych przesuwanych szklanych drzwi.