Naszym obowiązkiem jest sprostanie indywidualnym potrzebom klientów – Sprawdź

Naszym celem jest sprostanie indywidualnym potrzebom klientów – Zapraszamy

Naszym priorytetem jest sprostanie indywidualnym potrzebom klientów. Skutecznie spełniamy misję firmy, tworząc produkty dla najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość świadczonych usług w zakresie doradztwa irealizacji nietypowych rozwiązań sprawia, iż niezmiennie od 30 lat cieszymy się rosnącym zaufaniem i zadowoleniem swoich klientów, jakie są dla nas najlepszymi wyznacznikami osiągniętego sukcesu. Robimy produkty dla klientów prywatnych, dla domów, apartamentów i rezydencji, oraz dla obiektów użyteczności publicznej. Oferując wyszukane rozwiązania wielokrotnie braliśmy udział w rekonstrukcji budynków będących pod opieką konserwatora zabytków, mając przyjemność tworzyć stolarkę stylową. 

Rzymskie odcienie to ponadczasowy standard a dzięki mnóstwu dostępnych wzorów będziesz mógł w harmonii z każdym nowym rokiem. W porównaniu do sposobów na elementach takich jak żaluzje drewniane, odcienie rzymskie dodają miękkości do okien a najnowsze rodzaje kwiatowe zapewniają współczesny klimat. Oprócz uniemożliwiania spojrzenia na zewnątrz, kondensacja powoduje kapanie na ziemię oraz zamarzanie na szybach. Pytanie często powtarzające się pytanie to: co jest odpowiedzialne za kondensację w twoim budynku ? Czy twój wybór stolarki okiennej pomaga czy utrudnia?

Dźwiękoszczelne okna oferują niestandardowe rozwiązania dźwiękoszczelne ale podobne rozwiązania stosowane są przy przesuwanych szklanych drzwiach.

Wielkość nacisku między oknem a ramą. Im pełniejsze ciśnienie, tym mniej hałasu może wejść do domu.

W korporacjach przygotowywane są najlepsze dźwiękoszczelne okna na rynku, wykorzystując czynniki 2-4 powyżej. Na koniec ładujemy sprężyny w naszej ramie, co czyni ciągłe ściskanie szklanych paneli. To mocne ściśnięcie zapobiega wyciekom dźwięku i pomaga zatrzymać hałas wibrujący przez szybę. Czy drzwi przesuwne z izolacją akustyczną funkcjonują w niniejszy sam sposób?

Dźwiękoszczelne okna oferują niestandardowe rozwiązania dźwiękoszczelne jednak podobne rozwiązania wykorzystywane są przy przesuwanych szklanych drzwiach, które są tak samo skuteczne, jak dźwiękoszczelne okna. Podobnie kiedy w naszym dźwiękoszczelnym modelu okiennym, dodajemy drugie przesuwne szklane drzwi, które jeszcze bardziej spełniają Państwa wymagania w obrębie izolacji akustycznej i bezpieczeństwa.

Dźwiękoszczelne drzwi przesuwne szklane mogą być montowane jako dodatek do wewnątrz czy na zewnątrz swoich istniejących wcześniej przesuwanymi szklanymi drzwiami .

Zastosowanie dźwiękoszczelnych drzwi przesuwnych spowoduje zmniejszenie hałasu o 75%, a także zaizoluje i zapewni znacznie większe bezpieczeństwo dla Twojego miejsca zamieszkania.