Od przeszło 7 lat dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów – Dowiedz się!

Od przeszło 9 lat walczymy o wysoką jakość oferowanych produktów – Sprawdź

Nasza firma z 20-letnim doświadczeniem w produkcji okien i wyłazów dachowych. Od przeszło 8 lat dbamy o dużą jakość oferowanych produktów. Wierzymy, że przekłada się ona na jakość i komfort Państwa życia. Jesteśmy firmą rodzinną, która z upływem lat nie traci energii do tworzenia nowości. Doskonale wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo najbliższych, dlatego wciąż pragniemy go strzec. Dostarczamy okna do wielu krajów świata. Nieprzerwanie inwestujemy w wyposażenie i unowocześnianie linii produkcyjnych, by móc dostarczać do Twojego domu produkty bezpieczne, komfortowe i trwałe. Podstawowym założeniem tego projektu było otwarcie własnego laboratorium badawczego, unowocześnienie parku maszynowego i wdrożenie innowacyjnej konstrukcji stolarki metalowej. Dzięki wdrożonemu procesowi restrukturyzacji jeseśmy trzecim polskim producentem okien dachowych wytwarzającym wyroby na najwyższym światowym poziomie. Dziś zakład posiada 25000 m2 hal produkcyjnych a plany 

rozwojowe zakładają dalszą rozbudowę iinwestycje w zakresu wdrażania nowych technologii. W 2010r. do oferty zostały wdrożone nowe lepsze okna dachowe w plastiku. Cała grupa najbardziej popularnych okien obrotowych z plastiku z wyższym parametrem energooszczędności dla całego okna bez konieczności stosowania dodatkowych bloków termicznych.

Kontrast między kurtyną a dekoracją był w ubiegłych latach sposobem na wnętrza, ale w obecnym roku na scenie aranżacji wnętrz dominują pasujące odbitki. Najnowsze trendy widzą te same wydruki zdobiące powierzchnię ścian, miękkie meble i zasłony dla spójnego wykończenia wnętrza.

To nie tylko zabiegi na oknach i dekoracje są  istotnymi artykułami aby stworzyć współczesny wygląd pokoju. W ubiegłym roku coraz więcej osób dopasowwywała swoje zasłony pod kolor ścian. 

Ogólnie rzecz biorąc typowy termin wykonania na okna wynosi miesiąc.

Czy pobieramy opłatę za pomoc?

Wszystkie konsultacje są {darmowe|bezpłatne{. W naszych wycenach uwzględniono oszacowanie kosztów produktów. Z przyjemnością umówimy się na spotkanie w optymalnym dla Ciebie terminie i zapewnimy bezpłatną konsultację. Skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Czy instalacja może być dokonana w zimie?

Tak, może, z wyjątkiem ekstremalnych warunków. Ale nie polecamy wymiany stolarki okiennej w zimie. To może być doskonały czas dla ciebie jednak zalecamy dokonywać wymiany na wiosnę. W zimie pracujemy jeszcze szybciej i wydajniej aby Twój dyskomfort podczas procesu wymiany okien był jak najmniejszy. Po wymianie okien oprócz cieplejszych pomieszczeń zobaczysz oszczędności na rachunkach za energię

Jak długi jest okres dostawy po złożeniu zamówienia?

Ogólnie rzecz ujmując, twoje okna pojawią się 4-6 tygodni po złożeniu zamówienia. Należy pamiętać, iż nie jesteśmy producentami wiec trzeba cierpliwie zaczekać na własne zamówienie. Etap realizacji (czas pomiędzy przygotowaniem oraz zakończeniem procesu produkcyjnego) potrafi być różny w zależności od typu artykułu i tego, czy jest to opcja standardowa, czy niestandardowa. Po wyprodukowaniu zamówienia wykonamy kontrolę jakości, zapakujemy produkt do własnych ciężarówek i wykonamy dostawę do klienta.