Warto inwestować w swoje wyroby – Sprawdź

Warto inwestować w rodzime wyroby – Zobacz

 Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych wyrobów są otrzymane przez nas atesty, certyfikaty i dyplomy, przyznawane nielicznym producentom w branży. Wyroby naszej firmy są niezawodne i łatwe w obsłudze. W wielkiej i różnorodnej ofercie każdy znajdzie produkt dla siebie. Produkowane przez nas okna posiadają 5-letnią gwarancję. Poznaj nasze produkty i przekonaj się sam, iż warto inwestować w swoje wyroby, cieszące się uznaniem w całej Europie. 

Drodzy klienci! Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby były jak najlepsze jakościowo. Wszystkie nasze produkty spełniają obowiązujące normy, zostały stworzone z dużą starannością oraz przeszły 2 kontrole jakości. Jeśli natomiast zdarzy się, że któryś z naszych produktów jest wadliwy, prosimy o kontakt.

Jeśli posiadasz jakieś wątpliwości dotyczące czyszczenia i konserwacji naszych produktów polecamy zapoznanie się z instrukcją użytkowania i konserwacji produktów. Przed zgłoszeniem reklamacji zachęcamy do uprzedniego kontaktu z wydziałem serwisu firmy. Kondensacja może stanowić kłopot całoroczny dla właścicieli budynków. Jest bardziej rozpowszechniona w kwartałach jesiennych i zimowych. W okresie letnim problem kondensacji jest bardziej prawdopodobny z powodu innych źródeł wilgoci. Latem powietrze jest gorące a okna są zazwyczaj otwarte aby zapewnić właściwą wentylację.

Nasze okna dostępne są w różnych barwach zaczynając od tradycyjnych drewnopodobnych po jasne i odważne barwy. Oznacza to, że można znaleźć łatdne osłonki, których potrzebujesz, aby zrealizować wystrój wnętrzamiszkania.

Istnieje kilka powodów, aby wybrać kolorowe ramki , więc czemu nie spersonalizować swojej nieruchomości za pomocą aktualizacji okna?

Co ujmuje gwarancja dostawcy okien?

Co obejmuje gwarancja?

Oferujemy 10-letnią gwarancję na pełny produkt, z 20-letnią gwarancją na szkło w wypadku uszkodzenia uszczelki. Spółki z nami współpracujące dążą do zapewnienia najdoskonalszej jakości okien, drzwi i opcji konfigurowalnych. Jednym ze sposobów okazania tego zobowiązania jest nasza gwarancja.

Jak należy dbać o swoje okna / drzwi?

Opieka zależy od modelu posiadanego okna bądź drzwi. Dużo informacji znajduje się w instrukcjach obsługi przekazywanych właścicielom okien podczas gdy nasi montażu działają w pocie czoła. Dla Twojej wygody posiadamy również informacje dotyczące pielęgnacji i konserwacji.

Czy oferujecie okna z potrójnymi szybami?

Oferujemy największy wybór okien trójdzielnych każdej firmy, także do okien, jak i drzwi, w zależności od potrzeb. Gdy szukasz zwiększonej wydajności energetycznej, okna z potrójnymi szybami mogą działać najlepiej. Produkty producentów jakie oferują szereg konfiguracji nisko E dających wyższą kontrolę nad ciepłem słonecznym, w tym tafli wypełnionych argonem lub gazem kryptonowym argonowym w celu zwiększenia wydajności. Niezależnie od tego, ile jest paneli, jeśli okno jest źle skonstruowane, źle zainstalowane lub umożliwia wyciek powietrza, nie będzie ono dobre. Efektywność energetyczną wydobywa się dzięki zastosowaniu różnych technologii okiennych.