Brak niepotrzebnych detali, szerokie możliwości aranżacyjne|świetne właściwości techniczne} – Dowiedz się!

Brak niepotrzebnych detali, ogromne możliwości aranżacyjne|świetne właściwości techniczne} – Dowiedz się!

Minimalistyczna forma, szerokie możliwości aranżacyjne – okno z ukrytym skrzydłem, które proponuje nasza firma to rozwiązanie dla wymagających. Dzięki naowatorskiemu kształtowi ramy, którą w swoim nowym oknie zamontowano skrzydło jest ukryte – od strony wewnętrznej całość wygląda jak normalne szklenie w ramie.

To właśnie rozwiązanie celująco wpisze się w estetykę prostych, nowoczesnych brył. System wykorzystany do budowy okna, to sposób ocynkowanej blachy. Użycie nowoczesnych technologii sprawia, że wybierając systemy drewniane, inwestorzy nie muszą ograniczać się do kolorystyki dostępnej w palecie GAL. 

Wykonaj standardowe niezbędne czynności konserwacyjne

Każdy z nas ma długą listę zadań związanych z funkcjonowaniem mieszkania. Niektóre z zadań możemy odkładać na późniejszy termin. Jednak w miarę zbliżania się miesięcy zimowych ważne jest rozwiązywanie usterek związanych z twoimi oknami. Podczas gdy stolarka otworowa z podwójnymi szybami wymagają małego wkładu, zapewnienie dobrego poziomu zabezpieczenia okien balkonowych wymaga trochę czasu.