Powinno zdecydować się na montaż ukrytych zawiasów – Zobacz

Warto zdecydować się na zastosowanie odkrytych zawiasów – Zapraszamy

By jak najbardziej uprościć formę okna, warto

 zdecydować się na zastosowanie ukrytych zawiasów 

oraz wykonanie odwodnień od dołu ramy. Brak zauważlanych zaślepek sprawi, że rama będzie jeszcze bardziej złożona i lekka. Aluminiowy system na podstawie którego zbudowano okno z ukrytym skrzydłem, jest pięciowymiarowym systemem o zwiększonej izolacyjności termicznej, charakteryzującym się również świetnymi właściwościami akustycznymi. Współczynnik przenikania ciepła – wartość, na jakiej najbardziej zależy osobom zamawiającym okna do mieszkań, dla tego okna wynosi U < 1.0 W/m8K. To wspaniały wynik, który gwarantuje użytkownikom ciepło oraz komfort na co dzień, w dłuższej perspektywie zaś – mniejsze rachunki za ogrzewanie. W innej technologii mogą zostać wyprodukowane okna zarówno cztero- jak i jednoskrzydłowe.

Czyszczenie i smarowanie elementów zapewni, że stolarka otworowa będą nadal dostarczać dużo korzyści w postaci zatrzymania hałasu i zachowaniu ciepła.

Łatwe otwieranie i zamykanie, zwiększone bezpieczeństwo, zwiększona energooszczędność oraz estetyczne wykończenie – wszystko to idzie w parze z rzetelnie utrzymanymi oknami.