Zapraszamy- Powstawanie grzybów na ścianach.

Dowiedz się!- Powstawanie wykwitów grzybiczych na ścianach.

Warto pamiętać, że nadmierna wilgoć  w pomieszczeniu to temat dotyczący nie tylko kuchni oraz łazienek. Brak cyrkulacji powietrza nieuchronnie prowadzi do zaburzenia mikroklimatu skutkującego m.in. powstawaniem grzybów na suficie. Specjalistyczne Okucia pozwalają na efektywne wietrzenie pomieszczeń bez zbędnych strat ciepła, przy zachowaniu wygody i bezpieczeństwa. To komfort, który docenią wszyscy domownicy – i ci najmniejsi.

 ZachęcamyWas do zapoznania się z powyższą ofertą i specyfikacją poszczególnych modeli. W razie pytań oraz wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Użyj żaluzji, jeśli je posiadasz – jest to jedyny z najlepszych sposobów na zmniejszenie strat ciepła w nocy. Pojedyncze przeszklenia pozwalają na uzyskanie więcej energii ze słońca a okiennice pomagają w zatrzymaniu ciepła w nocy. Okiennice zmniejszają straty energii o 30 %. Rozważ przywrócenie źle dobranych żaluzji. Jeśli nowo kupione żaluzje zostały usunięte może warto sprawdzić nowości w branży. 

Może się to wydawać błędne, ponieważ niższe wartości u oznaczają lepszy poziom izolacji. Jednak w kilka przypadkach inne elementy okna sprawiają, iż są one ogólnie lepsze, takie jak powłoka stosowana na szkle i szczelina między szybami.

Trzymanie przeciągów z daleka jest dużą częścią łamigłówki. Zmniejszona strata ciepła, lepsza izolacja akustyczna oraz poprawiony design to właśnie niektóre z zalet jakie można zyskać dzięki obecnie dostępnym, tanim i skutecznym metodom ograniczania przeciągu.

Dlaczego warto pochylić się nad energooszczędnością okien? Zakończ projekt modernizacji domu, korzystając z najlepszej oferty energooszczędnych okien i drzwi. 

W naszym salonie dostarczamy i instalujemy stylowe potrójne oszklenie typu PCV, które nada Twojemu domowi charakter

Skontaktuj się z naszym zespołem już dziś.

Jeśli jesteś w starym domu i chcesz zainstalować nowe okna w swojej domowej lub komercyjnej nieruchomości, nasz sklep jest tylko dla Ciebie. Zadzwoń do naszego zespołu już dziś i możemy omówić twoje wymagania, opowiedzieć o różnych sprzedawanych przez nas produktach i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Będziemy ciężko pracować, aby ułatwić Ci znaleźć najlepsze materiały do Twojego domu.

OKNA Z POTRÓJNYMI PRZESZKLENIAMI PCV.

W naszym salonie dostarczamy oraz instalujemy stylowe potrójne oszklenie rodzaju PCV, które nada Twojemu domowi temperament i kształtuje atmosferę pomieszczenia. Nasza najnowsza generacja okien z potrójnymi szybami pozostaje praktyczne i zachowuje ładny wygląd bez potrzeby kosztownej konserwacji. Nowe materiały i technologie użyte do produkcji naszych okien pozwalają na dobrą izolację dźwiękową i cieplną, zrównoważoną wydajność, łatwą odnowa i komfort.

Nasze oszczędne podwójne szyby są produkowane przy użyciu nowoczesnej technologii w szklanych i dystansowych jednostkach, co pozwala odbijanie ciepła generowanego z wnętrza domu z powrotem do pomieszczenia, ale także zatrzymanie ciepła przez ciepło słońca, maksymalizując w ten sposób czynności termiczne okien.