Jak zabezpieczyć się przed złodziejem? -Zobacz

Jak zabezpieczyć się przed złodziejem? Niestety myślimy o tym dopiero, gdy nas okradną…

Wszystkie standardowe alarmy proponowane przez rynek najlepiej znają właśnie złodzieje. Dlatego nasza oferta  idzie w stronę własnych, sobie tylko znanych zabezpieczeń. Jest oczywiste, że złodziej chce się dostać do Państwa domu niezauważony oraz chce to zrobić cicho i jak najszybciej. – MUSI jednak wejść do tego domu.

Prawdopodobnie będą to drzwi, okna lub właz na dach. Tradycyjne alarmy uruchamiane przez czujki /np. ruchu/ zaczynają zazwyczaj działać dopiero po sforsowaniu przez złodzieja jednego z możliwych wejść do budynku. Daje mu to wielką przewagę czasową. Często mając w domu jakieś zwierzę musimy część pokoi zostawić bez zabezpieczenia alarmem.

Nasza firma proponuje w swojej ofercie także czujniki zbicia szyby w oknach.

Codziennie, wracając do własnego domu myślimy, że zastaniemy go takim jak go zostawiliśmy. I tak jest zazwyczaj, nawet przez kilka lat.

Niestety, niektórzy z nas wracając pewnego dnia i …..Każdy chce najlepszej i niezwykle dobrej opcji okna. Wybór z pośród różnych modeli jest trudny. Istnieje oczywiście wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze właściwego okna. Znalezienie profesjonalnej firmy jest lada wyzwaniem. Możemy tobie pomóc.

Jeśli chodzi o zakup okien do użytku domowego lub komercyjnego, wielkość ma znaczenie. Musisz upewnić się, czy twoje nowe okna dobrze pasują do przestrzeni, w innym razie przeciągi i mroźne powietrze mogą uczynić twój lokal mniej przytulnym. Zmierz istniejące okna tak dobrze, jak to możliwe, i zapisz wyraźnie wszystkie pomiary na papierze.