W jaki sposób dbać o okna od czasu ich zakupu? Sprawdź

W jaki sposób dbać o okna od czasu ich zakupu? Sprawdź

Informacje te powinny być ujęta w karcie gwarancyjnej, w zasadach użytkowania okien. Usunięcie folii ochronnej z okien po czasie maksymalnym może być bardzo pracochłonne, również okna narażone są na przebarwienia w wyniku kontaktu plastiku z folią ochronną.

Na etap prac wykończeniowych okna powinno się zabezpieczać szczelnie folią. Trzeba je też chronić przed zabrudzeniami pianą montażową, zaprawą murarską, farbami itp., a elementy okucia dodatkowo przed nadmiernym zapyleniem.

Z oknami bardziej skutecznymi niż kiedykolwiek wyszliśmy na rynek oferując je klientom. Klienci są zadowoleni. Przyjrzymy się bliżej temu, co sprawia, że okna z podwójnymi szybami są energooszczędne. Zastąpienie starych, poręcznych oraz nieatrakcyjnych okien eleganckimi ramkami i szybami może być niezwykle korzystne dla Twojej nieruchomości. Nowe okna poprawiają energooszczędność i ocieplenie, a Twój dom będzie wygodniejszym i stylowym miejscem. Aby pomóc Ci wybrać idealne okna do Twojego domu, przygotowaliśmy książkę o zakupie okien w 2019 roku.

Wydajność energetyczna jest niezwykle ważnym czynnikiem przy zakupie nowych okien. Instalacja energooszczędnych okien jest to fantastycznym sposobem na zmniejszenie wydatków na ogrzewanie nieruchomości i sprawienie, aby dom był nieco bardziej przyjazny dla środowiska.