W jaki sposób dbać o okna od czasu ich zakupu? – Dowiedz się!

W jaki sposób dbać o okna od momentu ich kupna? – Dowiedz się!

Po zakończeniu prac wykończeniowych trzeba sprawdzać czystość okuć, i w przypadku ich zabrudzenia wyczyścić je i nasmarować.

Jeśli okna montowane były do stanu surowego domu wskazane jest ponowne wyregulowanie okien /usługa płatna –   gwarantuje komfort podczas użytkowania okien/. Budynek z pewnością pracował przez ten okres, a zapylenie powoduje złą pracę okuć. W związku z tym, że wieloletnie okna tracą energooszczędność domy w końcu stają się zimniejsze. W ten sposób są mniej komfortowe do {życia|mieszkania|użytkowania. Dlatego też poszukiwanie bardziej energooszczędnych alternatyw jest dla wielu właścicieli domów nie lada wyzwaniem. Ponieważ około dziesięć % średniej temperatury w domu traci się przez okna, modernizacja stolarki okiennej zapewne zmniejszy wydatki na ogrzewanie nieruchomości.

Ewentualne zabrudzenia spowodowane: zaprawą tynkarską, rdzą, środkami impregnacyjnymi, klejem, farbą oraz innymi materiałami budowlanymi oraz chemicznymi należy natychmiast usuwać.

Uwaga! Do powyższego typu zabrudzeń trzeba stosować tylko odpowiednie dla miękkiego plastiku chemiczne środki czyszczące oraz polerujące. Podczas naszej pracy w branży kooperowaliśmy z klientami z wielu środowisk. Celem zawsze było zapewnienie energooszczędnych korzyści dla klienta. Dostępne produkty oszklenia okien zmieniały się bardzo szybko w przeciągu ostatnich kilku dekad.  Umów się z naszym zespołem aby omówić opcje wymiany okien lub odwiedź nasz salon sprzedaży  aby spotkać się z naszymi ekspertami i zobaczyć nasze opcje do wybrania.