Minimalistyczna forma, szerokie możliwości aranżacyjne|świetne właściwości techniczne} – Sprawdź

Brak zbędnych detali, ogromne możliwości aranżacyjne|świetne właściwości techniczne} – Sprawdź

Minimalistyczna forma, szerokie możliwości aranżacyjne – okno z ukrytym skrzydłem, które proponuje nasza firma to rozwiązanie dla wymagających. Dzięki naowatorskiemu kształtowi ramy, którą w naszym nowym oknie zamontowano skrzydło może zostać ukryte – od strony wewnętrznej całość wygląda jak normalne szklenie w ramie.

To rozwiązanie celująco wpisze się w estetykę prostych, nowoczesnych budynków. System wykorzystany do produkcji okna, to system aluminiowy. Użycie nowoczesnych technologii sprawia, że wybierając systemy aluminiowe, inwestorzy nie muszą ograniczać się do kolorystyki dostępnej w palecie WAL. Jeśli zastanawiasz się nad wymianą okien w swojej nieruchomości i chcesz mieć pewność, że znajdziesz okno wysokiej jakości i porządnej jakości , możemy Ci pomóc. Umów się z członkiem naszego salonu, aby dowiedzieć się więcej.

Okna z ramami drewnianymi mają wiele zalet. Chociaż postępy w projektowaniu okien aluminiowych i pcv idą znacznie do przodu duża rzesza osób chce kupować okna z drewna. Ludzie mieszkający w zabytkowych budynkach lub obszarach chronionych mogą być zmuszeni do wyboru okien z tego materiału. Ramy drewniane wymagają większych nakładów konserwacyjnych niż stolarka otworowa czy aluminium.  Przemysłowy wygląd zyskuje popularnością. Już od kilku lat i w latach 2018/19 estetyka wykonania okien będzie wracać do dawnych trendów. Od dużych miast po małe wsie i przedmieścia coraz więcej właścicieli domów decydują się na zmianę swoich okien i drzwi. Pomyśl o odsłoniętych stalowych ramach w głębokich odcieniach czerni.