Jak uchronić się przed złodziejem? Sprawdź

Jak zabezpieczyć się przed złodziejem? Sprawdź

Zamontowanie w oknach czujników otwarcia, bądź wyważenia okien lub drzwi jest rozwiązaniem tanim i wyjątkowo skutecznym. Takie czujniki możemy zamontować praktycznie wszędzie. Następnie powinny one być tak podpięte w ogólny system alarmowy z powiadomieniem. Aby wejść – złodziej musi go uruchomić. Nasz kot, czy inne zwierzątko mogą sobie spokojnie zostać wewnątrz. Dla dodatkowego zaskoczenia w wszystkich innych pomieszczeniach powinny być zainstalowane dodatkowe czujniki np. ruchu. Zamontowanie czujnika otwarcia np. w jakichś drzwiach wewnętrznych lub drzwiczkach meblowych na pewno zaskoczy złodzieja.

Nasza firma proponuje w swojej ofercie także czujniki zbicia szyby w oknach.

Codziennie, wracając do naszego domu myślimy, że zastaniemy go takim jak go zostawiliśmy. I tak jest zazwyczaj, nawet przez kilkadziesiąt lat. Jeśli chcesz poprawić izolację termiczną swojego domu robiąc coś dla środowiska, inwestycja w nowoczesne, dźwiękochłonne okna oraz drzwi to niewątpliwie dobra droga.

Niestety, niektórzy z nas wracając pewnego dnia i ….. Jeśli myślisz zastąpić stare drzwi i okien nowymi, przyciągającymi wzrok, możemy Cię wspomóc. Zapoznaj się z naszą witryną www lub skontaktuj się z członkiem naszego zespołu aby dowiedzieć się więcej.

Jesteśmy dumni z naszego szerokiego wyboru stolarki otworowej.

Montaż właściwych okien w domu może zdecydowanie poprawić Twój poziom komfortu. Estetyczne okna nadają także znaczną wartość estetyczną każdemu domowi. Na rynku można zobaczyć dużo marek okien, jednakże nasz system okien i drzwi gwarantuje naszym klientom tylko najlepsze rozwiązania. 

Jesteśmy zadowoleni z oferowanego szerokiego asortymentu stolarki okiennej. Wiemy, że po przejrzeniu naszej oferty znajdziesz właściwy wybór dla swojego domu. Oto niektóre z plusy jakie oferują nasze produkty 

Zarówno okna są zaprojektowane pod kątem wysokiej wydajności oraz okna estetyczne są czynnikiem zwiększającym wartość twojej nieruchomości. Wiosną i latem Twoje okna będą utrzymywać wysoką temperaturę na zewnątrz. Jesienią i zimą zimne, wilgotne powietrze pozostanie na zewnątrz a wnętrze domu pozostanie przytulne. 

Nie będziesz miał problemów z obsługą okien wytwarzanych przez tych znanych producentów. Okna są zaprojektowane i skonstruowane tak, aby były dobre dla użytkownika. 

Ponieważ markowi producenci wytwarzają produkty łatwe w użyciu, możesz zachować hałas i szmery na zewnątrz. Jeśli otoczenie jest szczególnie hałaśliwe w przeciągu dnia czy nocy, możesz szybko zamknąć okna, aby stworzyć kojące środowisko do snu w twoim mieszkaniu.