Posiadamy korzystną ofertę okien drewnianych.

Nasze okna są zawieszone na jednym końcu oraz wychodzą z drugiego końca, tak jak drzwi. Są duże i najczęściej używane tam, gdzie wielkośćjest większa niż szerokość. Instalacja w szerokich przestrzeniach oferują wyraźne widoki oraz niesamowitą wentylację w domu. Można je otwierać i zamykać za pomocą uchwytu i są łatwe w obsłudze w porównaniu z innymi rodzajami okien. W tym rodzaju dostępne są nieskończone opcje kolorów i wzorów, które zwiększają atrakcyjność domu.

Okna drewniane są dość podobne do okien skrzynkowych, z tą różnicą, że są na górze ramy, a nie z boku. Okna te są zwykle stosowane nad innymi oknami i drzwiami, aby umożliwić dodatkową wentylację. Ze względu na duże rozmiary idealnie nadają się do mniejszych miejsc, gdzie szerokość jest nieco węższa niż wysokość.

Wybierz okna dla niestandardowych parametrów, wyprodukowanych na  wymiar okien w stylu idealnym do rozjaśnienia domu w środku oraz na zewnątrz.

Mamy fantastyczną ofertę do wyboru, więc niezależnie od tego, czy jest to oryginalny styl, czy też nowoczesne okna z efektem drewna do tego twardego drewna, jesteśmy pewni, że będziecie mieli okna, które udoskonalą każdy dom, aby dodać mu wykończony kształt z elegancją. Zawsze staramy się skoncentrować na jakościoraz stylu.