Okna drewniane są imponująco odporne na różne warunki }atmosferyczne|klimatyczne|pogodowe}.

Utrzymywanie ciepła w zimie: Przez odcięcie przenoszenia ciepła z ciepłego wnętrza na chłodną stronę okna. Okna plastikowe bardzo zmniejszą utratę temperatury grzewczego w niskich temperaturach i zredukują temperaturę potrzebną do zagrzania wnętrza pomieszczenia.

Okna PCV to numerem pierwszym pod jakością wydajności energetycznej oraz jego kształtem wizualnym.

Ta kolekcja wysokiej wartości profili z fałdą termiczną ma wykorzystanie tam, gdzie wymagane są tworzywa standardy izolacji (dźwiękowej|akustycznej} i termicznej. Dzięki pomniejszonej wysokości ramy, pomimo obniżenia starej ramy, obszar światła w oknie nie pomniejsza się. Oznacza to nowoczesne techniki produkcji okien, doskonałe cechy i interesujący wygląd.

Styl okna przesuwnego jest często zauważalny we właściwościach starszych okresów. Są otwierane od góry, popychane do dołu oraz zamykane, pozwalając na dużą ilość wentylacji i promieni. Ruch w górę zapewnia dodatkową powierzchnię, a mechanizm przestawiania jest łatwy w obsłudze. Proponujemy również rodzaj stylów prętów, dzięki czemu można zaprojektować okno dokładnie tak, aby pasowało do Twojej {wizji. Okna z PCV są strasznie odporne na wszelkie warunki pogodowe, dzięki czemu okna będą mocne i bezpieczne nawet w najtrudniejszych położeń pogodowych. Wszystkie okna są zbudowane z głębszym kanałem odwadniającym i mocują o szerokości 15 mm, aby zapewnić dobrą odprowadzanie wody.