Jako wiodący instalatorzy okien z plastiku dostarczamy wam nowoczesną wygodą konserwację z nami.

Niestety, nieprawidłowa konserwacja i opóźnione naprawy mogą szybko doprowadzić do kłopotów z oknami. Bez okresowej opieki  trudno jest otwierać i zamykać okna przez lata. W niektórych przypadkach okna skrzydłowe nie będą w ogóle otwarte. A te problemy można naprawić!

Jako wiodący instalatorzy stolarki okiennej z plastiku dostarczamy ten zachwycający, tradycyjnie inspirowany projekt z współczesną wygodą łatwej konserwacji. Oprócz montażu nowych okien nasi fachowcy są znani ze swoich rad dotyczących pielęgnacji stolarki okiennej . W niniejszym poście dzielimy się dobrymi poradami  jak naprawić okno. 

Okna otwierane są zaprojektowane tak, aby przeciwdziałać grawitacji w celem otwarcia oraz zamknięcia. Oznacza to, że każde zakłócenie systemu balansu okna jest niekorzystne dla mechanizmu otwierania i zamykania. Pomimo klasycznego i estetycznego wyglądu okna okiennego, okno wykorzystuje wyrafinowany system do przenoszenia wagi okna w celu łatwego otwierania i zamykania. Okna uchylne działają na małych urządzeniach zwanych butami balansowymi, które po wyłączeniu z ramy zapobiegną pozostawieniu okna otwartego.

Profesjonalna kontrola i naprawa jest polecana w przypadku rozłączonych butów balansowych lub uszkodzonych elementów, które mogą spowodować, że rama ześlizgnie się z wyrównania.