Starodawne okna z drewniane wykorzystują nowoczesny, stan, aby zapewnić proste otwieranie i zamykanie.

Mechanizm otwierania i zamykania nowoczesnych drewnianych okien w ramkach może być trudny do pokonania. Jest to szczególnie ważne, jeśli komponenty nie zostały dobrze utrzymane i uległy zniekształceniu w ciągu pracy. Nowoczesne okna z PCV wykorzystują nowoczesny, system, aby zapewnić proste otwieranie i zamykanie. Mechanizm przesuwny naszych nowych okien okiennych sprawia, że kontrola klimatu jest niezwykle wydajna, co jest idealne w gorące letnie miesiące. Nowe okna mogą ułatwiać otwieranie i zamykanie, jednakże nie ma to wpływu na bezpieczeństwo okien . Korzystamy z dobrej jakości systemów zamknięć, aby okna okienne pozostały bezpieczne przez cały czas ich użytkowania.

Podczas gdy plan konserwacji okien plastikowych o konstrukcji ramowej oznacza przeprowadzanie corocznych przeglądów, prace naprawcze i odnowa, dbanie o okna ze skrzydłem plastiku jest łatwe. Utrzymywanie okien ze skrzyni PCV wymaga delikatnego czyszczenia oblamówki, szkła i bieżni wraz z dwukrotnym smarowaniem ruchomych części, aby utrzymać je w dobrym stanie. 

Ciepło jest utracone przez dach, ściany, panele, drzwi i stolarkę okienną.

Okna otwierane oferują piękną architekturę z dużą ilością uroku i charakteru, dzięki czemu są atrakcyjnym wyborem dla nowoczesnych mieszkań. Wiele budynków utrzymuje swoje pojedyncze przeszklone, drewniane elementy okienne, ale czy modernizacja okien ze skrzydłem plastikowym może być krokiem w odpowiednim kierunku dla Twojego mieszkania. Jako wiodący producent pionowych otwieranych okien skrzyniowych, doskonale zdajemy sobie sprawę z atutów instalowania nowych okien PCV.

Ciepło jest utracone przez dach, ściany, panele, drzwi oraz okna. To sprawia, że modernizacja z jednego do podwójnego oszklenia jest wartościowym czynnikiem, który może oszczędzić energię oraz pieniądze. Oprócz zapewnienia bardziej energooszczędnego i dobrego rozwiązania, wymiana okien PCV na drewniane z PCV może być pozytywny wpływ na twoje warunki bytu. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to zastąpienie pojedynczego oszklenia potrójnymi szybami natychmiast powiększy komfort Twojego domu. Pomieszczenia będą się szybciej grzać po podłączeniu ogrzewania, a zimne przeciągi, które dochodziły do krawędzi starych okien, powinny już należeć do przeszłości.