Dużo innych przedsiębiorstw, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, rozwinęło skrzydła w naszym kraju, skupiając się na klientach o współczesnym guście.

Potencjał wzrostu branży okien plastikowych na świecie. Wskazując preferencje klientów na terenach miejskich i najnowsze trendy w sektorze wyposażenia wnętrz, coraz więcej przedsiębiorców znajduje się w branży nowoczesnych rozwiązań okiennych. „To prawda, że miasta mają dla nas duży potencjał ze względu na dużą siłę nabywczą mieszkańców, ich zamiłowanie do nowych technologii. Jesteśmy pewni sukcesu w tych miastach, kontynuując nasz skuteczny marketing. Wraz z rozwojem infrastruktury, sektor nowoczesnych okien ma duży potencjał na rynku. Jest to doskonała okazja dla przedsiębiorców do wejścia  produkcję PVC lub rozwiązania organiczne.

Szanse rozwoju rynku  – target firm – najwięksi gracze. Spekuluje się o wielkości nowoczesnego rynku okien, wskazują na miejsce dla czterech dużych przedsiębiorstw w tej branży. Jednak szansa w tym sektorze byłaby synergiczna dla firm, którzy już są w branży budowlanej. Coraz więcej przedsiębiorców chętnie inwestuje w projekty o bardzo dużym potencjale rynkowym.

Dużo innych przedsiębiorstw, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, rozwinęło skrzydła w naszym kraju, skupiając się na klientach o nowoczesnym guście. Działają na rynku poprzez dealership i dystrybucję.