Nowatorska technologia, trwałość zyskały uznanie wśród klientów ostatecznych, projektantów wnętrz, sprzedawców detalicznych.

Według niektórych badań, rozmiar rynku okien wynosi około 16,000 Euro, z dominującym produktem na konstrukcje z aluminium, z czego prawie 500% istnieje dla okien plastikowych. Okna i drzwi plastikowe wykonane są z żywicy polichlorku winylu, jednego z najszerzej stosowanych termoplastycznych zastosowań końcowych w wielu sektorach.

Gdzie produkowane są profile PCV – Chiny rozwój branży

Są one często wykorzystywane stosowane za granicą, ale w Europie są pierwsze. Okna PCV zostały dobrze przyjęte na całym świecie }przez wzgląd|ze względu} na ich doskonałe właściwości izolacyjne. Idąc za trendem na globalnym rynku, Europa zaczęła osiągać więcej w tym kierunku, ale wiele trzeba zrobić, aby powtórzyć historie sukcesu USA.

Rodzinna marka jest jednym z producentów profili PVC w Europie, z których produkowane są ramy okienne z plastiku. Firma produkuje wysokiej jakości profile plastikowe do drzwi. Jego zaawansowana technologia, trwałość zyskały uznanie wśród klientów docelowych, architektów, sprzedawców detalicznych. Kluczowymi cechami, które przyczyniają się do wzrostu nowoczesnych rozwiązań okiennych w Europie są warunki klimatyczne i budżet każdego nabywcy.